Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek meg tud bocsajtani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg tud bocsajtani nekem az exem és újra összejöhetünk?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy van a volt barátom, azért szakitottam vele mert nem volt elég időnk egymásra es úgy gondolta így nincs értelme. Mikor ezt elmondtam neki azt mondta: ugye tudod hogy én még akkor is szeretlek és várni fogok rád...

De igazábol tudom hogy továbblépett.

De en rájöttem kb 1 honap mulva h nagyon hianyzik. Szerintetek van meg eselyem nála?

Es ha igen hogy mondjam meg neki mit erzek?


2017. márc. 30. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj túl rajta. Találsz nála jobbat is. A "nincs elég időtök egymásra" csak azt jelenti hogy LEGALÁBB egyikőtök nem is akarja, hogy legyen.
2017. márc. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Várni fog? Dehogy fog... Mindenki ilyesmit mond, de ez nem így van. :) Aki nagyon olyan 1-3évet is elvegetál, de annyi. Amúgy meg lépj tovább. Jobb úgyse lesz ez már.
2017. márc. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont az ellenkezőjét mondom az előttem szólóknak.

Sosem tudhatod ha megsem kerdezed ez annyira butasag... Alj ele. Ennyi.

Ezt megse kelett volna kerdezni itt szerintem. Szimplan irj neki. Keresd fel.

Szia esatobbi esatobbi. Ugyan gyerekek ez nem nagy dolog :D

Most inkabb akarsz kerdezo. Savanyodni ugy h megsem probaltad?! Ne viccelj mar.

2017. máj. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!