Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom miért mindig egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért mindig egy másik lányról beszél?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve vagyunk együtt. Eddig is voltak lányok, akikkel beszélgetett, akikről bevallotta, hogy tetszik neki, de végül mindig eltűntek ezek a lányok. Ezekkel a lányokkal mindig csak Facebookon beszélt, élőben nem is találkoztak. Azonban most van egy lány, aki évfolyamtarsa, és mindketten kollégisták. A lány a haverja barátnője, de a lány mindenkire rámászik, a párom állítása szerint. Ma éppen egy étteremben ebédeltünk, amikor is elkezdte mesélni, hogy felhivta ez ag xy, hogy menjen már vele a busszal, mert nem akar egyedül menni. Először azt hittem, hogy a nővéréről beszél, mert ugyanúgy hívják, aztán mondtam, hogy menjen, és később derült ki, hogy az nem a nővére volt.. Végül nem buszoztak együtt, de mindig meséli, hogy ide meg oda mennek, ezt meg azt csinálják. Ezt az egészet nem tudom hova rakni.. Mi tévő legyek?

16/L, 18/F


2017. márc. 31. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyanus hogy félrelép a barátod!Kérdezd meg tőle hogy hányadán is áll vele,mert furcsa hogy mindig róla beszél!Már rég szóvátettem volna!Elég nagy tiszteletlenség hogy más nőröl beszél a barátod neked!
2017. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezz rá, nekem ez nem tetszene.....főleg akkor, ha a lánynak ilyen a természete..figyelj, ülj le és beszéld meg vele, remélem nem lesz baj:/

Majd írj; h mi volt, de én ezt nem hagynám ennyiben

Kitartást❤

2017. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj tiszteletet magad iránt. Eddig is beszélgetett nőkkel és neked ezzel nem volt problémád ha tudja hogy te nem állsz ki magadért akkor persze hogy úgy van vele hogy ez normális.
2017. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ez engem mennyire zavar, majd bevallotta, hogy tényleg hibázott
2017. ápr. 7. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!