Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vagyok egyedül? Mit hibáztam .

Figyelt kérdés
Elmesélem ezt a karmát . A lány akivel év elején jóba voltam kapcsolatba voltunk decemberig már egy két hónapja nem vagyunk jóba. Osztály társam de eléggé nem voltam én se és ő se körültekintő hogy micsoda hibákba tengődtünk. 18 évesek vagyunk . Pontosabban 3 hónapja bem vagyunk együtt . Sőt csók se volt soha meg semmi sem történt mert nem engedte . A suliban ok de máshol sem. Miért ? Pedig szerettem . Mondjuk sajnos a régi barátai lányok és ők is az osztályba járnak és miattuk is sok konfliktus történt köztünk. Meg az egész évfolyam piszkált minket mert csak -beszélgettünk. De miért ? Utána hatalmas fájdalmakkal elváltunk egymástól ott mindegy volt hogy hogyan váltunk el de megtörtént . A lány nem szeretett ő se. Mondjuk ebbe van hiba hogy sokat lógok a barátaival akik nem barátai miattam . A barátai bírnak engem de már a lány nem sajnos . Mondjuk most már enyhült minden szakítási fájdalom ez alatt a 3 hónap alatt . Neki sincs csávója nekem meg csajozási dolog nincsen. Ez egy furán zsák said story tudom. De hatalmas viharok voltak ennyire . Ja és úgy megyek be mindennap hogy a csajszi mindig bámul engem nem tom mire vár nem foglalkozom vele. Gondolom azért mert a volt barátaival lógok lehet azért néz folyton.

2017. ápr. 1. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A lanyokra nagy hatassal van a baratnojuk velemenye es kozelsege. Namost. A lanytol szerintem elegge csunya dolog volt hogy (ha jol vettem ki) a baratnoit eled helyezte mert elviekben ti egy part alkottatok. Szerintem ezt a kapcsolatot hanyagolnod kene. Van meg hal a tengerben!
2017. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben ahogy mondod. ☺ vettem . Nem tapadok rá . Nekem más lány kell ha lesz .
2017. ápr. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!