Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gond, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond, ha a barátom időnként egyedül akar lenni, és nincs kedve találkozni? 17/l

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt. Szeretjük egymást, a problémákon könnyen át tudunk jutni és ha néha vitázunk azok sem komolyak, hamar kibékülünk. Sokat vagyunk együtt, heti 3szor találkozunk, olyankor több órát együtt vagyunk, időnként egymásnál is alszunk. Az a típus vagyok, aki ha szerelmes mindig a párjával akar lenni, és sosem sok az együtt töltött idő. Ő is ilyen általában, már egy nap különlét után is sokszor hiányzom neki. A napokban beszéltünk komolyan, és bevallotta, hogy időnként előfordulnak nála olyan napok, amikor ha beszélek arról, hogy talizzunk, azon gondolkozik hogyan mondja le, mert inkább egyedül szeretne lenni. Nem szokása lemondani a találkozókat, így legtöbbször ha ilyen után találkozunk azt mondja h ha már együtt vagyunk jól érzi magát, és nem bánja meg, csak ritkán mondja le. Nagyon szoros barátai vannak, akikkel szintén rengeteg időt tölt, és velük valahogy sosem érzi soknak az időt. Akkor velem miért fordul elő ez? Sosem erőltettem semmit, ha kevesebb ideig vagyunk egyutt mert pl tanulnia kell és szól, hogy induljunk, csak mosolygok és elköszönök, nem szoktam ilyeneken hisztizni, és azon se akadok ki ha néha lemondja a talit. Én mindig szeretek vele lenni, sosem éreztem azt hogy ne lenne kedvem hozzá vagy hogy inkább itthon vagy a barátaimmal lennék szívesebben. Szerintetek ez miért van nála? Mit kéne tennem, hogy ne érezze "tehernek" a sok talit?

2017. jan. 1. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Amikor szóbakoztam neki, hogy ilyenkor nem kéne elhívnom talizni, vagy mondja meg h nincs kedve, azt mondta h nem akarna megbántani azzal hogy a szemembe mondja h nincs kedve, és mindig jól alakul ha mégis találkozunk, ne változtassak semmin. De szerintem ez így nem jó, ha nincs kedve hozzá. Szerintetek?
2017. jan. 1. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs néha kedvem lemenni kondizni ,de mikor ott vagyok mindig rájövök jól döntöttem. Nálatok is ez lehet, találjatok ki új,izgalmas programokat hátha az dob valamit az egészen
2017. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális ha egy srác egyedül akar lenni. Ő nem olyan mint mi, lányok teljesen más a gongolkodásuk. Szerintem nézzétek meg előre hogy mikor tudtok találkozni, kinek mikor jó és ez alapján döntsetek. Ha nem szokta mondani ilyenkor hogy nincs kedve akkor esetleg beszéljétek meg személyesen vagy videókamerával, esetleg skype-on és akkor ha látod az arcát hamarabb észreveheted ha nincs kedve menni.
2017. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem gond. Mi is 17ek vagyunk ( csak mi majdnem 14 honapja vagyunk egyutt) o leszokta mondani ha nincs kedve, igaz kicsit rosszul esik de megertem ha egyedul akar lenni, kicsit kockulni pihenni :) nincs ebben semmi rossz. Neha a kozeli barataihoz sincs kedve csak nem mondja, sot neha nekem sincs "kedvem hozza" es akk csak megbeszelunk egy masik idopontot :)
2017. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincsen gond. Maximum szarul eshet, ami érthető, de néha kell az egyedüllét,amikor csak magaddal foglalatoskodsz.:)

Szeret téged, nem kell aggódni.

24/L

2017. jan. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!