Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány vegetáriánus?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róluk?
2017. ápr. 2. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem az ilyen emberek nem esznek hust es helyette a novenyeket gyilkoljak ha ennyire előleny maniasok akkor a novenyeket miert eszik?? Azok is szenvednek az embe alltal csak nem adnak hangoz neki mert nem beszelnek a novrnyk kivéve az immaron 4 esztendős lábgombám, o a legjobb baratom .

Amuhy meg ha nem eszik hust az o dolga addig nrm zavqr amig mondjuk engem is raakar kenyszeriteni az efajta eletmodra.

2017. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
#1 nagyon elcsepelt szoveg ez a novenyek is ereznek dolog , akkor noveny gyilkos vagy stb... Nem lehet bizonyitani hogy nem ereznek vagy ereznek , de egy biztos. Anelkul hogy artanal artatlan erzo allatoknak, akiket nem szimplan lelonek hanem kinozzak oket, kiserleteznek veluk, raadasul draga nagyon okos husevo ember tars a hust hetekig taroljak ott, mar szinte zoldul, rohad, felfujak stb. Szoval nem csak esztetikai szempontbol vagy allat kedvelok szempontjabol a vega vagy vegan eletmod a jo valasztas, de az egeszseget is nagyban befolyasolja. Es gazdasagilag, es kornyezet szennyezes szempontjabol is jobban jarnanak az orszagok. En szemely szerint vega vagyok ami igazabol nem eleg, a legjobb ha valaki vegan. Es szerintem ha te vegetarianuskent erzed jol magad egy fiu miatt se valtosztasd meg. Az eddigi emberekkel akikkel beszeltem nem volt nagy gond hogy az vagyok, es masok tapasztalataibol is ez jon le..szoval szerintem nem befolyasolja. Altalaban a veganok nem akarnak husevo vagy mindenevo part. Forditva nem igazan zavarja az embereket. De en ezt picit hulyesegnek tartom hogy ez alapjan valogatnak parokat. Remelem tudtam segiteni:)
2017. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
*lemaradt az anelkulnel hogy egeszsegesen is elhetsz anelkul hogy artanal artatlan allatoknak. Ez igy kicsit ertelmetlenul jott ki, bocsi
2017. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit eszik. Nyugodtan legyen vega vagy vegán, viszont ha állandóan "térítgetni" akarna, akkor az már zavarna. Szerintem ez az általános vélekedés is egyébként.
2017. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha a barátnőm vega lenne és nem tudnám meggyőzni hogy ne legyen az végűl ráhagynám de a kapcsolatunkon nem változtatna...
2017. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha pótolná azokat a szükséges anyagokat ami kell a szervezetnek akkor nem, de viszont ha ez az egészségi álapotán múlna akkor zavarna.
2017. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
A vegetáriánus étrend viszonylag egészséges, ha nem tortát és fagyit eszik az illető reggel, este, délben,hanem tényleg sajtot és növényeket, ami Számomra előny, plusz eleinte érdekes beszédtéma, hogy mivel pótolja a húst pl. Emiatt senkit nem utasítanék tehát vissza.
2017. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Nekem semmi bajom nincs ezzel. Ami igazából idegesít, hogy például itt, Magyarországon is vannak elrettentő példák a vegánoknál. Főleg azokat rühellem, akiknek már összeesküvés elméleteik vannak és ezért téríteni próbálják az embereket. Az erőszakoskodásuk és az üldözésük csak nagyobb ellentétet szít. Meg ezt a "dögevők vagytok" hülyeséget nem bírom.


Voltam vegetáriánus egy nyár erejéig, hogy kipróbáljam, hogy milyen. De az sem azért volt, mert ezek az elmebetegek megtérítettek volna. Pont az ilyenek miatt álltam vissza a húsra. Nem akarok egy ilyen barátságos eszme, ennyire idióta emberei mellé állni.


Ha Te vega vagy, nincs ezzel semmi gond, amíg nem kezded el az embereket csesztetni, csak azért, mert Te úgy értékeled, hogy neked jó, és akkor másoknak is legyen "jó". A vegaság/vegánság nem mindenkinél ugyan azt váltja ki. Van aki agresszív lesz tőle, van, akinek meg sem kottyan.

2017. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem zavar. Ha ő neki így jó nem szólók bele. Viszont remélem azért pótolja azokat a dolgokat amiket húsból lehet 'szerezni'
2017. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Én úgy vagyok vele hogy ha nem én öltem meg nem vagyok gyilkos, ha e miatt vagy vega, a növények is élnek egyél rezet kővel :'D, meg van az a fajta aki ha erőszakot lát felvágja az ereit, ilyen se légy, mert a legyet se csapják le bizony.
2017. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!