Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ez titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez titeket mennyire zavar egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha a fiú más lányok képeit, modell, "híres" lányok/nok (fürdoruhás stb.) képeit lájkolgatja face-en, instán stb. minden nap!?

Valamint ha más lányokat meg néz nem is feltunés nélkül, ha vele vagy,ha nem!?(az valahogy sose megy!)



2016. nov. 22. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Hát szerintem ne foglalkozz vele... A legtöbb fiú ilyen. Ameddig nem smárol le valakit, addig minden rendben van. Az a lényeg h téged szeret!
2016. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ohh, köszi elso!😃

De èn lennèk a fiú! :D

15-6/F :)

2016. nov. 22. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Az nem zavarna, ha híres nők képeit nézegeti.

Mondjuk az fura, hogy minden nap. Mert ebből arra gondolnék, hogy nincs semmi normális, értelmes elfoglaltsága.

Az viszont gáz, hogy megnéz másokat feltűnően az én jelenlétemben. Ez bunkóság.

Az utolsó kis megjegyzésedből is látszik, hogy nem szereted a barátnődet. Hagyd, hadd legyen normális kapcsolata, te meg csajozzál.

2016. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem 'direkt' nézem a hires nok kepeit hanem ha "felraknak" egyet akk ha tetszik belajkolom. Sztem annyira nem feltunoen nezek meg masokat,csak vhogy mindig észre veszi:') meg nem ugy hogy most ô hogy nez ki meg akk ô hanem ha véletlenül észre veszek egyet, pl.megy elottem akk meg nézem
2016. nov. 22. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha komoly kapcsolatot szeretnél egy lánnyal, ilyen hozzáállással nem fog működni, viszont ha nem komoly kapcsolatra keresel lányt, akkor nem hinném, hogy érdekelné őket kiket is nézel meg..
2016. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat!! Tudom férfi vagyok, de nem tudom megalni hogy némelyik lány vagy nő , mit el nem TŰR EGY KAPCSOLATBAN. :(

Szerintem ha egy pasi ilyet csinál hogy nézegeti a nőket, míg te mellette setalsz, egy a szitu nagyon égő és lenézö rátok nézve. Sajnálni tudlak titeket :(

Amúgy meg... így kezdődik, utánna beszélget és te türsz, ír neki és te türsz....... és így tovább.......

2016. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!