Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez csak nekem fura vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem fura vagy mással is van ez így?

Figyelt kérdés

A barátommal három és fél éve ismerjük egymást, először barátok voltunk, de aztán elkezdtünk járni, mivel megismerkedésünk óta tetszettünk egymásnak. Áthívtam a barátomat, hogy aludjon nálam (nem szexre gondoltam, csak ottaludni), de nem jöhetett mert anyukája nem engedte el. Már találkoztam többször is a szüleivel, családjával, ő is az enyémmel, anyukáink is jóba vannak. Azt mondta az anyukája, hogy nem alhat nálam, beszélnie kell erről anyukámmal stb. De nem értem miért csinál belőle ekkora ügyet? Az én szüleim megengedték, hogy itt aludjon, nem akarják megszabni, hogy mit teszek, bíznak bennem. A fiú is megbízható, nem bulizik meg semmi, csak sokszor az a baja az anyukájának, hogy nem tanul olyan jól, kb hármas az átlaga. Másnál is előfordult már ilyen? Szerintem vagyunk elég megbízhatóak és nem siettünk el semmit eddig sem.

17/l



2017. ápr. 2. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl szigorúak..egyébként próbáljátok ki a "anya este megyek barátnőmhöz aludni.." és nem a "anya, elmehetek estére a barátnőmhöz?"-t..


Ha ebben az esetben se esik le neki, hogy nem kellene beleszólnia, akkor el kell beszélgetni vele..ő szülei, és ti.. nem szabad beleszólnia az ilyen dolgokba, fel kell dolgoznia, hogy a fia felnőtt ehhez.


Sok sikert :)

2017. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem vagyok ott, de ez a nem engedem el a fiamat, ez olyan birtoklás már szerintem.
2017. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég durva, próbálja ki, hogy azt mondja átmegy ottaludni hozzád, máshogy fog reagálni az anyukája.
2017. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!