Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak nekem volt fura vagy...

Csak nekem volt fura vagy mással is történt olyan, hogy az orvos simogatta a lábát szülés közben és mondogatta, hogy jól van, mindent rendben lesz stb? Jelzem, hogy egy petákot se fizettem neki, ráadásul képes voltam éjjel szülni, műszakban.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd volt,.hogy olyan orvost fogtal ki, aki tisztában van azzal, hogy a munkája azzal jár, hogy sokszor éjjel kell dolgozni, és tud normálisan viselkedni. Nekem ugyan fogadott orvosom volt, de ő is megsimogatta egyszer a lábam, nagyon emlékszem arra a pillanatra, teljes pánikban voltam, és próbált visszarángatni a valóságba. Azóta már volt több nőgyógyászati műtétem is, akkor is mindig, amikor jött be a dokim, és én előkészítve ott feküdtem, mindig megsimogatta a karomat, lábamat és próbált nyugtatni.
2016. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gondos és jó sztk-s dokihoz jártam, és gondos és jó ügyeletes doki műtött. Szerencse kérdése.:) jó, hogy vannak ilyen orvosok az országban, mert a jó magyar orvosok már rég nyugaton élnek...
2016. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Enegm is megsímogatott, mondta, mindjárt vége lesz, ügyes vagyok. Mad a végén a kezemet is megsimogatta. Igazából ez olyan emberi dolog. Beismeri micsoda fájdalmat élünk át, ilynekor szerintme minden nőnek jól esik a dícséret (mint egy gyereknek).
2016. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor szültem, nagyon kedves volt a szülésznő és a doki is. Éjfél előtt meglett a baba, éjfélkor bejöttek "koccintani" :-)
2016. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Orvos fogadott volt,szülésznő ügyeletes.Mindketten bíztattak ezerrel 😊
2016. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!