Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A húgom azt állítja hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom azt állítja hogy csak úgy lehet elfelejteni valakit akibe szerelmes voltál, ha elkezdesz mással járni és belé is szerelmes leszel. Szerintetek ez normális vagy másnak is fura ez a felfogás?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Lehet benne valami.
2014. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak úgy lehet elfelejteni, de tény hogy gyorsabb ha találsz valakit. De idővel elfelejted anélkül is, hogy lenne más.
2014. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az idősebb, sürgősen tedd helyre a húgod gondolkozását, különben ő lesz a környezete utolsó hazug libája, aki mindenkivel összejön, aztán rájön, ha "ja bocsi egyáltalán nem voltam beléd szerelmes, igazából csak pótlék voltál, hogy elfelejtsek mást"...
2014. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez helytelen hozzáállás és nem tisztességes az illető új párjával szemben! Velem senki ne úgy jöjjön össze, hogy majd én feledtetem az előzőt! Legyen túl rajta és UTÁNA!


23/F

2014. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Ácsi, a kérdező úgy írta ki a kérdést, hogy "elkezdesz mással járni és belé is szerelmes leszel". Tehát ha tényleg szerelem lesz belőle akkor miért gond?
2014. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert már az indíték is rossz.
2014. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Látom eléggé félreértékeltétek a véleményem, de akkor kicsit kifejtem jobban. Már csak azért is.

Nálam ez így működik. Biztos fél tucat ember van a világon, akinél nem.


Egyszer voltam szerelmes csak, azóta ő az etalon. Volt azóta több kapcsolatom is, de nem működtek, nem alakultak ki komoly érzések és mindig csak újra-újra kezd hiányozni. Többször lezártam már magamban a dolgot, fél évtizede történt, mégis újra előjön. Azért, mert ővele volt a legjobb. Valahol úgy érzem, hogy ezek már nem valódi érzelmek. Nem igazi szerelem, inkább egy félelem, hogy soha többé nem leszek olyan közel valakihez, mint hozzá.


Valószínű ez az érzés akkor fog végleg elmúlni, ha jön valaki aki felülbírálja, hogy ő volt a legjobb. Egy új szerelem. Remélem mire betöltöm a 30-at ez elérkezik, mert már nagyon szeretnék családot. :)


( első)

2014. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anti paladin ***** válasza:
100%

Kutyaharapást szőrivel de csak ha kellő idő eltelt már és legalább valamennyire lecsengett előző iránti szenvedély.

Én legalábbis így tapasztaltam.

2014. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én egyet értek vele, de azért ahogy a hozzászólásokat nézem, nem mindenki ugyanúgy képzeli el ezt a helyzetet, mint ahogy, amilyen formában én.

Tényleg úgy sikerült nekem elfelejtenem valakit, hogy beleszerettem valaki másba, és elkezdtem vele járni. Viszont ez nem azt jelenti, hogy AZÉRT jöttem vele össze, mert el akartam felejteni a másikat. Egyszerűen csak jött ő, és megtörtént. Addig viszont sose tudtam teljesen kiverni a fejemből. Az én olvasatomban tehát ez a kijelentés csak egyszerű ténymegállapítás. Tenni ugyanúgy nem lehet semmit se tudatosan ebben a helyzetben, mert ahogy erővel elfelejteni, úgy beleszeretni se lehet senkibe.

2014. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem ,egyszer elmúlnak a másik irányába táplált szerelmes érzések maguktól szerintem.
2014. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!