Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek ezek mikor jöttek el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ezek mikor jöttek el a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok?

Mennyi idő után volt az első csókotok?

Mikor mondtátok el a szüleiteknek, mutattátok be nekik a barátnőtök/barátotok?

Mennyi idő után aludtatok együtt először és feküdtetek le?

Ilyenek :)



2017. ápr. 5. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

20L - 24F voltunk akkor.

Első csók: kb. 2.-3. hónap

Kezdettől fogva tudták a szüleink, hogy van valakink.

A párom az 1. hónap után volt először nálunk.

Esküvő előtt egy hónappal nálunk aludt, kezdetben külön, a végén már együtt. Egy-két lightos pettinget is megejtettünk.

Esküvő után feküdtünk le egymással. Nem vagyunk konzervatívak, de elmondhatjuk, hogy egyikünknek sem volt előtte senkivel ilyen intim viszonya, így tényleg egyszerre vesztettük el. Érdemes volt egymásra várni.

Azóta is változatlanul fincsi minden szex, most várjuk a kisfiúnkat, boldogok vagyunk együtt.

2017. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Deniel9 ***** válasza:
65%

Mindketten 15 évesek , majdnem 16


Első csók : Furcsa lány volt..épp a közelemben volt miután a 10éve halott papáját gyászolta aznap. És feljött hozzám beszélgettünk meg ilyenek és meg volt ott az első csók


Aznap az én szülőm tudott erről , az első "együtt alvás" ami szexel is járt rá 2 hétre történt.


[Most 17/F]

2017. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 19, ő 17.

Úgy nyolc hónapja ismertük egymást, de igazából az első randink volt.

Tudták az elejétől kezdve, de csak úgy két-három hónappal később találkoztak személyesen.

A szüleim már korábbról ismerték, mert mielőtt összejöttünk is barátok voltunk, járt nálunk, sőt aludt is itt (persze akkor még a kanapémon) és ez fordítva is igaz.

Először fél év után feküdtünk le, de előtte is aludt nálunk, én is náluk.

21/L 19/F

2017. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. ápr. 5. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha én már sok lánnyal aludtam együtt és nem feküdtem le egyikkel se:o?
2017. ápr. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

15/L 26/F

3 het ismerkedes, rengeteg beszelgetes, es szinte max kezfogas es lagy oleles utan volt az elso csokunk, amikor ossze is jottunk.

Kb egy het utan tudtak a szulok (mindket felnel) rola, es nagyjabol 1 honap utan jott at eloszor hozzank.

Masfel honap egyuttjaras es 2 es fel honap ismeretseg fekudtunk le egymassal, eloszor ittaludni kb 2-3 honap utan, de elotte mar aludtunk egyutt kisebb idoket :) azota is egyutt :)

2017. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Deniel9 ***** válasza:
34%
#6 Te pedofil vagy?
2017. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
7. te tudod mit jelent a pedofil?
2017. ápr. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16L

Miután megismertem rá egy hétre együttalvás,akkor volt csók is.Rá 3-4 hétre mutattam be.4 hónap után volt az első együttlét.

Ennek már 2 éve.

2017. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, ő 21.

Interneten ismerkedtünk meg, rá egy hónapra eljött hozzám. Aznap volt az első csók, ezzel "hivatalosan" összejöttünk. Hozzánk jött, tehát aznap a szüleimmel is találkozott.

Még egyszer sem volt alkalmunk együtt aludni, vagy lefeküdni, de kb egy hónappal ezelőtt, mikor nálunk volt, egyedül maradtunk itthon, és csak a ruha választott el attól, hogy megtörténjen.


17/L

2017. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!