Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan, aki szakított a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki szakított a párjával, utána x idő után megint össze jöttek?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt? Mi volt a szakítás oka, és hogy működött tovább a kapcsolat?

2017. febr. 25. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha ilyen helyzetben vagy, ne nagyon reménykedj. Nyilván vannak, akik újra összejönnek, de a szakításnak általában oka van, de még ha valami csoda folytán újra együtt lesznek, ez a megmikrózott kapcsolat nem igazán ugyanolyan...
2017. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen van én a össze jöttem újra azt gondoltam jó lesz mindenki tanult a hibákból majd most jobb lesz minden de sajnos nem már nem olyan , és a legrosszabb az egészbe hogy közbe míg vele voltam más lehetőségeket hagytam ki amik már nem térnek vissza és mi meg utána szét mentünk
2017. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kétszer is beleestem ebbe a hibába. mindkettő azért dobott, mert miért ne? jön a nyár, hagy élvezzék ki. a suli elkezdtével visszajöttek hozzám, én hülye meg belementem. soha többet nem teszek ilyet!
2017. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A három éves tini kapcsolatunk alatt, ami 14-15 éves korunk óta tart 3szor előfordult, hogy szakítottunk vagy talán picit többször, általában én voltam a felbujtó hirtelen felindulásból, de két hétnél tovább sosem birtuk ki egymás nélkül. De ezek sem voltak vérremenő dolgok, mert amíg nem voltunk együtt barátként mindennap beszéltünk és találkoztunk. A kapcsolatunk szerintem pedig csak egyre erősebb lett.
2017. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én így jártam. Az egyik barátommal szakítottunk a sok veszekedés miatt, de 3 nap múlva újra együtt voltunk.

Jelenlegi barátommal volt egy fél év szünet, mert elbizonytalanodtam az érzéseimben, de aztán újra megtaláltuk egymást, és azóta is vele vagyok.

2017. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!