Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek ha úgy gondolnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha úgy gondolnátok hogy kételkedtek a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Vagyis inkàbb magamban kételkedek, valamiért olyan érzésem van hogy bizonytalan vagyok, és úgy érzem hogy nem nekem való a sràc. Ugyanakkor ha talàlkozunk, akkor ez megszűnik, így nagyon kétes érzések vannak bennem. Megoldàs lenne ha időt kérnék, vagy mit tanàcsoltok?

2015. júl. 1. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts vele minél több időt és akkor majd meglátod hogy mit érzel. Nekem is volt már hasonló szitu és utána már nem is bírtam vele sokáig együtt lenni. Ha bizonytalan vagy akkor inkább ne erőltesd.
2015. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. júl. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!