Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttem, a barátom használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, a barátom használ drogot. Kölcsönös a szerelem, de szakítottam vele. Mit gondoltok? Realizálódik benne? Ráébred, hogy nem ér annyit a drog?

Figyelt kérdés

Még a tagadás szakaszában van, így semmivel nem tudtam rá hatni. Ha nem hagyja, nem tudok segíteni. Elmondtam, hogy ugyanúgy SZERETEM, és ha őszinte tud lenni velem, nyitva állnak a kapuim, számíthat rám, de így hogy nem az, én ki szeretnék lépni a kapcsolatból. A lelkiállapotommal kapcsolatban szeretnék TŐLETEK tanácsokat KÉRNI. Nem látom a végét, nem látom hogy itt akkor tényleg vége mindennek. Valami köt. Ennél őszintébb, több a mi kapcsolatunk.

NEM ítélkezéseket szeretnék olvasni, meg hogy milyen rendszeresen csinálja. Esetleg találgatás, hogy milyen drog lehet. Teljesen mindegy. Számomra ez nem fér bele. Ha valaki használja a szert, hiába akarják leszoktatni, úgy nem megy. Ez csakis saját ELHATÁROZÁSBÓL, neki kell rászánnia magát. Ezért láttam jobbnak, BÁRMENNYIRE FÁJ, ha szakítok vele.

Mit gondoltok?

Merjek remélni? Bízzak? Rájön, hogy mit veszthet? Merjek remélni? Valakinek tapasztalat? Nagyon szeretem és nem tudom elhinni, hogy ilyen helyzetbe kerültem. Most muszáj várnom, és ez talán ettől vagyok kétségbe esve, ez a legnehezebb. [22/L,26/F (7hónap) ] Köszönöm Nektek!



2012. nov. 24. 11:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
ha nő és drog akkor tuti marad a drog.. :))
2012. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos jobban jársz, ha távol tartod magad tőle. Ha le is teszi és nincs meg benne a kellő akarat,akkor simán összezuhanhat valami stressz hatására. Esetleg ha vele maradsz és valami nem úgy sül el,ahogy szeretné,akkor átmehet agresszívba is,és rajtad vezeti le :/


Biztos, hogy találnál olyan embert,aki mindenféle szerek nélkül is tud normális lenni!

2012. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen egyetértek veled és a módszereddel. Úgy gondolom, hogy egy ilyen sokk vagy helyre teszi ha sokat jelentesz neki, vagy önsajnálatba merül.

Én egy alkoholista mellett nőttem fel, és soha nem élnék együtt még egyszer egy függővel, akár drog, szerencsejáték, bármi.

2012. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Én nem igazán hiszem, hogy változna. Volt egy srác, neki a fű fontosabb volt, mint én. Ezek az anyagok nem véletlenül okoznak függőséget. Várhatsz, de szerintem nincs értelme.
2012. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

neked mindegy, mit használ és hányszor, de a probléma szempontjából egyáltalán nem mindegy, hogy alkalmi vagy függő

így döntöttél, sz@ar érzés, mert szereted és így szakítottál, de hoztál egy döntést, akkor tartsd hozzá magad, majd csitul ez az érzés idővel...a bizalmat úgysem tudnátok már helyre állítani

azzal pedig, h választás elé állítod, semmit nem érsz el

2012. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Ha csak simán füvezik akk emiatt nem kellett volna elhagynod. arról simán letud szokni.. Ha viszont vmi keményebbet használ az már parásabb :/ de ha tényleg szeret akk megfogja érted tenni ;) am miből jöttél rá.? mért vagy benne biztos.?
2012. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 tetro ***** válasza:
Így nehéz bármit is mondani. Mert egyáltalán nem mindegy mit használ és mennyit. Mégis milyen drog lehet? Kávé? És mennyit iszik belőle? Hetente két csészével? Nekem ez beleférne? Vagy iszik hétvégente egy fröccsöt? Az is. Sőt ha szív mellé egy spanglit az is pont ugyanannyit jelent a valóságban. A te fejedben persze lehet, hogy minden ami Drog, az a sátántól való, de ez azért messze eltúlzott rémkép. Ha viszont mindennap kokainozik reggel-délben-este, az már másik ügy. De ha azt meg 7hónap alatt nem vetted észre...
2012. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

11:27 - nem állítottam választás elé, pont ez a lényeg.. elhagytam őt.


11:28 - viselkedéséből, a túlzott idegesség, amire a cég miatti stressz már nem magyarázat és találtam nála.

2012. nov. 24. 11:34
 9/22 A kérdező kommentje:

Tetro: így hogy nem vallja be,, hiábavaló a találgatás. Én úgy gondolom Kati, hetente egyszer. De ez csak feltételezés.

Aláírom, 7 hónap hosszú idő, annak meg főleg, aki soha nem próbált ilyet, és semmi tapasztalata nincs a droghoz.. Így ami egy drog fogyasztónak evidens jel, nekem nem.

2012. nov. 24. 11:41
 10/22 tetro ***** válasza:
Egyszer 19éves voltam, anyám bejött a szobámba. Majd szétrobbant az idegtől, de próbálta ezt eltitkolni. Lerakott elém egy fecskendőt meg pár tűt. A kabátomat akarta kimosni, és ezek a belső zsebében voltak. El is hagyhatott volna engem rögtön. Habár én nem értettem mit akar, mert tudott arról is mikor a füvet kipróbáltam, mert olyan kapcsolat van köztünk, hogy megbeszéljük a dolgokat... Így csak röhögni kezdtem. Éppen akkor idegelték az egyik fogamat, és a gyökér csatornát mással nem lehet tisztán tartani míg nyitva van, csak injekciós tűvel. Szóval ennyit a bizonyítékról... Boldog vagyok, hogy nem a kérdező az édesanyám :D
2012. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!