Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hiszti, vagy nem hiszti?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszti, vagy nem hiszti?

Figyelt kérdés
Párom szerint minden megnyilvánulásom oktalan hiszti,hisz ő sosem tesz semmi rosszat. Őszintén megmondom,néha valóban így érzem,hogy pont ez a baj,nem tesz semmit. A kérdés,hogy vajon én reagálom-e túl vagy másnak is abnormális az a helyzet ami néha fent áll. Néhány példa: ÁLtalában hétvégente találkozunk,hiába lakunk egymástól 15 perc busznyira,a saját dolgaink mellett nincs időnk egymásra. Így a hét napjaira marad az internetes kapcsolattartás,amit ő nagyon szeret leszűkíteni egy haveri csevejre. Van,hogy egy hétig el van tünve,válaszol mikor írok neki,bár azt is akadozva egy fél nap után. De saját kérdése nincs a másik felé,egy hogy vagy,hogy mentek a dogák vagy úgy egyébként egy kedves üzenet csak úgy..mert miért ne. Mikor ezt elmondom,hogy zavar,hatalmas patáliát csap,hogy én mégis miért nem tudom elfogadni ha ő fáradt,hisz örül ha hazamegy és nem kell irogatnia senkivel. Én próbálok empatikus lenni,esküszöm. De eszembe jut,hogy nekem ezerszer nehezebbek a napjaim,mégsem használom ezt kifogásként arra hogy mégis miért nem keresem. hisz miért kéne kifogás?! Egyértelműen érdekel a másik hogyléte,ha fáradt vagyok ,ha nem. Szóval ilyen dolgokon megy a vita....Ami egyébként felháboritó,hisz ez egy kis semmiség,de valahogy mégsem tudom lenyelni. Alapjába véve egy nagyszájú lány vagyok,aki semmit sem hagy szó nélkül. És hozzájárul hogy ha ismertél hisztis csajt,én biztos felülmúlom. Viszont,ez nem zárja ki szerint a racionális gondolkodást és az elveket hogy mégis mi jó,s mi nem. Képes vagyok változni a másikért,formálni az egyébként már szerintem kifejlett személyiségemet (hisz az ember nem tud tenni 180-as fordulatot). Régen azt is nehezen nyeltem le,ha megnézte az üzenetem és majd csak órák után válaszolt. Most erőt veszek magamon és túllendülök ezeken a semmitsem jelentő dolgokon. De egyszerűen képtelen vagyok abból leadni,hogy ne érezzem azt hogy érdeklem a páromat. Elismerem,4 év után a kapcsolat nem olyan mint a legelején,de nem hinném hogy a másik felé érdeklődés csökkenése normálisnak számitana. Kérlek fiuk,lányok,irjátok le hogy az általam felállított normák normálisak-e vagy sem,mert megörülök ebbe az önmarcangolásba. Előre is köszönöm! (18L)

2017. ápr. 6. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Oszinten szolva en is eleg hisztis vagyok, es lehet, hogy mi reagaljuk tul de szerintem teljes mertekben igazad van. En nem birnam a helyedbe es valoszinulrg o sem mert mar agyon hisztiztem volna magam.
2017. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem hiszti. Teljesen igazad van.
2017. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem részben azért ez már sok. Értem azt hogy te igényleg azt hogy hétköznap is kommunikáljatok (szerintem ez teljesen normális. És speciel nem fogom fel hogy hetköznap miért nem tudtok találkozni 1-2 órát. De ha nem akkor legalább beszéljetek.

Viszont nekem az jött le az egészből hogy a párod nem érdektelen feléd egyszerűen csak nem kenyere az internetes beszélgetés. Nem szeret így beszélgetni vagy csak kevésbé ami éthető. Régen mennyire volt "beszédes" így online?

Szerintem higgadtan elmondod neki hogy ez így téged zavar és próbáljatok ne veszekedni. De ne erőltesd rá. Abból sok jó nem sül ki. Ha tudtok találkozzatok többet személyesen.

2017. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze,tudnánk. Csak 5 órakor bezuhanni a másikhoz 7 óráig,őszintén megvalva nem sok értelme van. FÁradtak vagyunk,kimerültek,mindketten nagyon sokat tanulunk,így a találkozásaink után még az is hátra maradna az estére. Nem tudnánk együtt tölteni értékes időt egymással. Őszintén szólva,ez mindkettőnknek eddig kényelmes volt,ez sosem jelentett problémát. Egyébként van valami abban amit mondasz,mondta már nekem hogy ezeket élőben is megtudja kérdezni. Csak itt magáról az elvről is van szó. Azt érzem az által,hogy ő képes egy hétig egy szia erejeig se keresni hogy egy cseppet sem érdeklem,nem hiányzom.
2017. ápr. 6. 22:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként régen rendszeresen beszéltünk.És hozzáteszem forditott esetben ha én nem válaszolok 15 percig megy a vita. Szóval így 4 év után sem tudom igazán kiismerni magam ebben a kapcsolatban hogy mi hol merre :D
2017. ápr. 6. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hiszti. De jogos!

"...Most erőt veszek magamon és túllendülök ezeken a semmitsem jelentő dolgokon. ..."

Ne tedd, mert sajnos jelentenek valamit.

Vagy neki, hogy ne legyen egyedül. Hogy ha unatkozik levehessen a polcrol.

Te vagy neki!

Ez igy nem kapcsolat!

Ahogy megfogalmaztad.

"...szeret leszűkíteni egy haveri csevejre..."

Ez inkabb hasonlit egy felszines, haveri viszonyhoz.

Sajnálom! :(

2017. ápr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!