Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok a kapcsolatomról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatomról?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni nektek mi a véleményetek arról hogy a barátnőmmel minden nap találkozunk és ha nem megyek le egy nap akkor hisztizik. Ha el akarok menni a haveromnál mert házibulijuk van akkor se enged (fiús este,nincs csaj)

meg akkor is vergődik, sír hogy ne menjek. Ha nézzük az éjjelnappalt akkor ha ott egy csaj és meztelen vagy csak melltartóba van meg bugyiba akkor nem nézhetem a tv-t. Ha ott van valaki akit ismerek és elkezdek vele beszélgetni a buszon kb 4-5 perc míg leszáll akkor is elkezd puffogni.

Állandóan féltékenykedik pl voltunk nyaralni én ittam és azon is besértődött merthogy ha berúgok rá fogok mászni egy másik csajra, de érdekes nem másztam rá egyre se.

Annyi még hogy én 19 ő 15 és a szülei kiskorában elhagyták kb 13 éve él a mamájánál. Gondolom néha ezért viselkedik így mert nem akarja hogy elhagyjam én is.



2016. aug. 27. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy ennyir görcsösen ragaszkodik hozzád és folyamatosan féltékenykedik nem biztos, hogy jó. Nekem is volt egy hasonló kapcsolatom csak ott a fiú volt ilyen, én személy szerint nagyon szerettem de az örökös hisztiket és számonkéréseket, féltékenykedéseket nem bírtam egy idő után.

17/L

2016. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyerekes nem is csoda hisz csak 15 éves. Az a véleményem hogy ha engedsz neki papucs leszel.
2016. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas! már bocsánat.. de aki ilyen beteges szinten ragaszkodik a másikhoz, az megmérgezi a kapcsolatot.
2016. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valami miatt biztos nem bízik benned vagy az előző kapcsolatában a fiú hajlamos volt megcsalni. Próbáld meg megmondani neki hogy te nem fogod és hogy engedjen már egy kicsit élni.
2016. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szakítottam vele. A saját hülyeségével baszta el.
2017. márc. 26. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!