Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék ez ellen? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? (lent)

Figyelt kérdés
Szoval a barátommam már 1 éve egyutt vagyunk de kb 2 honapja már nem olyan amilyen régen.Régen szinte minden nap írta az ilyen cuki dolgokat,most meg már nagyon semmi.Rákérdeztem nála hogy mi a gond és azt mondta h szeret csak megszokta már a dolgokat.De azota se tett érte hogy ujra irogasson,és ez ellem nem tudom mit tehetnék.Mit lehet ezzel kezdeni szerintetek?Ugy szerettem mikor ilyeneket irt és azota se ir miután ezt mondtam neki.Kozben egyébként tudom hogy szeret csak annyira hiányzik.
2017. ápr. 9. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar beszéld meg vele, de szerintem hülyeség ezen aggódnod, a lényeg, hogy szeret.
2017. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne beszélnetek
2017. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít hogy a régen látott haverommal vagyok egész nap, esetleg családi kirándulás van, vagy egyéb más elfoglaltság és ki vagyok osztva a barátnőm által hogy miért nem írtam neki aznap... Ne legyél ilyen aggódós, nem azzal bizonyítja hogy fontos neked hogy állandóan írkál... Te is megmondtad hogy "megszokta már a dolgokat", kell azokra a dolgokra is időt szánni ami nem veled kapcsolatos, és ezt muszáj elfogadnod
2017. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!