Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt . 50 kmre lakunk egymástól, igy hétvégénként találkozunk. Nagyon szeretjük egymást. ! A problémám az, hogy .. Elég hevesek szoktunk lenni, és másnap már látható az államon hogy kidörzsölte a bőröm a borostája.. Szeretem ha borostás mert vonzó, de ha teljesen leborotválja akkor is ugyanúgy kidörzsöl:/ Kisebesedik és 1hét 10 napig ilyen aztán ugye jön kövi hétvégén és megy az egész folyamat előről.. Nagyon fehér bőrü vagyok, talán ez az oka annak hogy ennyire érzékeny vagyok ? Voltak már kapcsolataim és mindig ez a probléma akadt fel nálam. Általában arcszeszt szoktam rátenni hogy előbb leszáradjon de eléggé csíp és kellemetlen.. Érdemes lenne elmennem bőrgyógyászhoz? Mert ez már elviselhetetlen. Vagy mit tegyek?

2016. aug. 9. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképen menny el bōr gyógyászhóz, mert ebōl késöbb még baj lesz
2016. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!