Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedek így? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedek így? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megfigyeltem, hogy nagyon furcsán viselkedek a barátommal. Nagyon nagyon szeretjük egymást, e felől semmi kétség. Mégis, néha így visszagondolva nem értem a viselkedésemet.

Például:

Csomószor ok nélkül megsértődök. Legutóbb akkor cseteltünk, amikor dolgozott, így érthető volt hogy nem tud egyszerre visszaírni. Ennek tudatában is voltam, mégis, nagyon nehezemre esett aranyosan írni neki, teljesen besértődtem.

Másik eset: Szintén telefonon írunk egymásnak, látom hogy írt, de néha direkt úgy hagyom a telefont és nem válaszolok, csak egy 30-40 perccel később (vagy több, néha még ki is kapcsolom a telefont), és szegény kérdezi hogy mi a baj, én meg mintha mi se történt volna. VAGY a múltkor megbeszéltük, hogy Skype-olunk 6-kor (messze lakunk egymástól), és nem volt pontos. A munkája miatt késett (csak egy 10-15 percet), és mégis megsértődtem pedig tudtam nem az ő hibája volt.


Ez mitől lehet? Nagyon zavar és idegesít mert tudom hogy szomorú mindig amikor ilyen bután viselkedek... Próbálnék javítani ezen de nem tudom hogyan. Segítsetek kérlek és normális válaszokat írjatok...


2015. máj. 14. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert nő vagy?
2015. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Relax, nem kell idegeskedni, mert abból sosincs semmi jó. Szóval ne kapd fel a vizet. Azért vagy ilyen mert elvárod tőle,hogy ő legyen a legjobb pasi. Ez csajos ösztön,hogy dicsekedj vele mennyire nagy lovag neked. :)
2015. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnalom szegenyt :c
2015. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég ideges vagyok pedig már amióta ezt megfigyeltem.. És szegény nem szól, csak tűr.. :\
2015. máj. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!