Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érez valamit irántam mégis,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam mégis, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akin nem tudok kiigazodni. 4 éve ismerjük egymást, azóta tart ez a dolog kettőnk között.

Az ismeretségünk elején mindketten belementünk, hogy csak barátság extrákkal dolog legyen köztünk. Amikor viszont szexre került volna a sor, közölte, hogy neki ez nem megy. Utána azt is mondta, hogy nem jövök be neki, szálljak le róla. Elfogadtam a helyzetet. Aztán több mint fél év múlva ő keresett, jeleket adott, majd újra kérte, hogy hagyjam békén, hogy ő sose fog keresni. Letiltott majd feloldott. Ez megy évente 1-2x. Legutoljára megelégeltem ezt a játékot és én tiltottam le az üzeneteit, majd kb 2 hét múlva azt látom, hogy megbökött. Pár napja írtam neki, hogy jó lenne, ha ezt személyesen megbeszélnénk, azt mondta, hogy jó. Délután újra írtam neki, beszéltünk nehány mondatot, majd újra letiltott.

Ha nem tetszem neki, akkor mégis miért tér vissza mindig hozzám egy idő múlva? Miért próbálkozik nálam? Látom rajta, hogy bejövök neki, de akkor miért tagadja le? Elegem van már belőle. Olyan butának érzem magam. Szeretném lezárni ezt a dolgot vele, ezt ő is tudja, de olyan mintha ő nem.

Barátnőm azt tanácsolta, hogy menjek el valamelyik nap a munkahelyére és csak pofozzam vele, hogy akkor talán észbekap. Szerintetek mit csináljak? 21F 23L


2017. ápr. 9. 21:45
 1/1 anonim válasza:
Most lehet nyers leszek mint a dughagyma de az olyan beteg mint az influenza!! Tiszta nem normàlis de ez màr leeshetett volna neked is!! Mondd meg neki hogy úgy bújjon el hogy mèg a google se talàlja meg,te meg ne foglalkozz vele mert ez nevetsèges!
2017. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!