Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám jobban megismern...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jobban megismerni, elfogadni magam? Jó lenne valaki tapasztalttal beszélni. ( Leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

12 éves koromban jöttem rá, hogy nem csak a fiúk vonzzanak. Azóta egyre jobban tisztázódik bennem az, hogy a lányok érdekelnek. 13-14 évesen már álmodtam, fantáziátlam arról, hogy milyen lehet együtt lenni egy lánnyal. 15 vagyok és úgy érzem valamit csinálnom kellene, ugyanis az utóbbi időben csak ilyeneken jár az eszem és nagyon össze vagyok zavarodva. Nem M.o. élek és nálunk az alapsuli 9 osztályos szóval még oda járok. Egyházi suli és ott a tanárok nagyon ellene vannak annak, hogyha valaki meleg, liberális, modern gondolkodású.( Szerencsére már csak 2,5 hónap van hátra a suli időből). Az osztálytársaimat nem érinti nagyon Isten, nem is hívők ,de falusi iskola és eléggé bután, durván beszélnek ilyen témákról, szóval esély nincs arra,hogy ott valakinek elmondjam. Van egy nagyon aranyos srác,aki próbál felém közeledni, de én csak barátként tekintek rá. Nem akarom neki elmondani, de megbántani se akarom azzal,hogy visszautasítom,mivel élvezem a társaságát.( Barátként)

Néha úgy érzem, esélyt kellene neki adom,mert az a "normális". Jövőre gimibe megyek és remélem ott lesz esélyem ismerkedni lányokkal. Nagyvárosban élek, viszont faluba járok suliba, szóval mikor hazaérek nincs nagyon időm. A gimi pedig a városban van.

A szüleim, nagyszüleim, rokonok nagyon elfogadóak, mert a keresztanyám is leszbi és nincs vele semmi bajuk, ugyanúgy szerertik őt. Én viszont nem akarom addig elmondani amíg 100% biztos nem leszek benne, vagy addig amíg egyetemre (kollégiumba) megyek.

Össze vagyok zavarodva, mert ha párt képzelek el magam mellett,akkor egy lányt/nőt látok, de az hogy valakinek pasija/ férje van olyan megszokottnak,átlagosnak, elfogadhatónak tűnik.

Tényleg jó lenne valakivel beszélgetni, vagy hallani a ti történeteiteket is. Pl. Mikortól érzitek, első barátnő, első szex, a szülőkkel beszélgetés stb.

15/l


( Nem akarok senkit se megbántani ,aki falun él . Csak az én osztálytársaim olyanok amilyenek)



2017. ápr. 11. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok leszbikus(nem akarok megbántani senkit ezzel),de szeretek segíteni.Szerintem próbálkozz azzal a fiúnál aki közeledik feléd,mert ha mégsem vagy az,akkor így rájössz,de ha mégis akkor a sulidból már úgyis csak pár hét van,így ha nem jön össze nem kell majd csalódott pillantásokba ütköznöd.Próbálkozz ezzel.
2017. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én erről szívesen beszélgetnék, ha szeretnél írj privátban, de ha nem, akkor csak annyit mondok, hogy annak a srácnak ne adj esélyt, ha nem vagy biztos benne, mert csak megbántanád, és egyikőtöknek sem lenne jó.

U.i.: Én nem vagyok leszbikus, de biszexuális igen, úgyhogy ha valamiről beszélni szeretnél, válaszolnék kérdésekre, de sajnos nekem sem sok tapasztalatom van.

U.i.2: Remélem valamennyire hasznos volt.

2017. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, előző vagyok, 16 és lány :)
2017. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha próbálkoznék nála úgy érezném, hogy nem vagyok önmagam ,mert miközben vele lennék valószínűleg lányokra gondolnék. Barátként viszont jó lenne csak ő nem ezt akarja.

Köszi​ a válaszokat mindenkinek ment a zöld kezecske.

2017. ápr. 11. 21:27
 5/7 anonim válasza:
Első körben azt értsd meg , hogy ez nem baj , nem betegség. Nem kell szégyellni és titkolni sem. 15 éves vagy és nagyon fiatal , tudom milyen brutálisak tudnak lenni a fiatalok . Akkor mondod el ha kész vagy rá , de szerintem a szuleiddel nyugodtan beszelhetsz erről. Szeretnék bármilyen is vagy , bárkihez is vonzodsz. Ha nem akkor nem lehet őket szülőnek nevezni ! Ha az én gyerekem elem állna ezzel , tamogatnam. Ugyanez ha egy barátom mondaná el . Azért mert szeretem vagy így , vagy úgy . Bátorság és kitartás , készülj fel nyilván sok bantast is fogsz kapni , de majd rajossz , hogy az emberek nagy többsége sajnos buta és szűk látó körű. Drukkolok :) 27 éves voltam :)
2017. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Nézd meg Marist a youtobeon. Õ is meleg. Egy csomó ilyen témájú videója van és elmeséli a saját történetét is.

Szerintem sokat tud majd neked segíteni. : )

2017. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 16/L vagyok és hasonló gondokkal szenvedtem... Kissé eltérőek voltak, de nem az a fontos most. Az én tapasztalatom az, hogy habár a nők kétségtelenül vonzóbbak a férfiaknál, tapasztalatot kell szerezni mint egy nővel/lánnyal, mint egy hím neművel, hogy igazán el tudd dönteni a szexualitásod. :)
2017. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!