Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Velem van a baj? (mi a vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (mi a véleményetek, miért nem akar megismerni? )

Figyelt kérdés

elöször is, mindenkinek köszönöm, aki elolvassa és segit nekem.

egy hosszu barnahaju lány vagyok, a külsöt nem irom le, csak röviden annyi, hogy ápolt külsö, és nöies idomok, a karcsu,sportos alakhoz nagy keblek (80B/75B)és formás fenék, a sok kerékpározástól meg izmos combok.ca 175cm magas vagyok

belsöre, ahogy a neten olvasta, minden keresett tulajdonságom meg van:kommunikativ vagyok, nem sminkelek, max szempilla spirá, vidám vagyok, mindig mosolygok, elégedett vagyok mindennel, magammal, ugyanugy másokkal is, elfogadtam öket, harmonikus vagyok, nyugodt, de ha ki is hoznak a sodromból, gyors megbékélek, bátor vagyok, nem félek kezdeményezni,igyekszem segiteni, és igyekszem óvatosan, nem megbántva a másikat, a valóságot mondani, tudok sütni fözni, sportos alkat vagyok, minden érdekel, szeretek mozogni, uj dolgokba belevágni, kihivásokat legyözni, pl. egy ismeretlen fiuval elbeszélgetni, egy idegen városban, országban, egy fiu ölébe ülni, akivel ezelött keveset beszéltünk, amire azt mondják,hogy ugy sem merem, én epp azért megmerem... nagy kalandvágyom van, az ujat kipróbálni... :3

eleve szerény vagyok, az én társaságomban vagyok középpontban, de ha az uj társaságot 5 perc után felmérve döl el, hogy megszólaljak, vagy többet ér halgatni. jó ember ismerö vagyok

magabiztos vagyok, a rajzban és zenében kimagasló erdményeim vannak. nagyon nyitott vagyok az uj dolgok elött, könnyen átállok, és barátkozok.

ennyi, röviden ami eszembe jutott, van egy fiu, nekem nagyon tetszik, neki sem vagyok közömbös, ezelött sokat bámult, mostanában meg néha kedves, néha közömbös. mit mondatok, nektem hogy tetszek? mi az a tulajdonság ami nem tetszik neki? :( persze megjegyzem,hogy vonzó külsömnek, lés magabiztos megjelenésemnek köszönhetöen sokan megnéznek az utszán, nagyon sokan... nem csak férdiak, hanem nök is, jó izlésü divatom van, sportos, elegáns, ami nekem jól áll. köszönöm elöre is aki segit nekem :*

nem vagok bekébzelt, tisztában vagyok képeségeimmel, adotságaimmal, és az messze elkerüli azh egoizmust.

18/l



2016. jún. 11. 21:29
 1/4 A kérdező kommentje:

van több fiu akinek bejövök, de nekem ez a fiu kell, de lassan azthiszem kezdem belátni,hogy hiába kell ö, ha nincs rá sok esély,hogy mi valaha is összejöjjünk, más fiuk jobban udvarolnak, de nekem mégis ö kell, neki van egy olyan kisugárzása... meg vagyok löve....

18 éves a fiu is

2016. jún. 11. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet látja, hogy udvarolnak neked mások, és ezért nem.
2016. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán csak fél kezdeményezni? Ha tényleg ilyen vagy mint amit leírtál, lehet nem egészen magabiztos, és azt hiszi te többet érdemelsz mint amit ő adni tudna neked, és ezért nem próbálkozik. Lehet csak kis bátorítás kell neki tőled.:D Beszélő viszonyban vagytok, vagy hogy?
2016. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól fél, hogy neked nagyok az elvárásaid is azért amilyen vagy, és hogy ő ezeknek nem fog megfelelni. De lehet más is a háttérben.
2016. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!