Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért stresszelek rá ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért stresszelek rá ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe beleszerettem. Elég sokat talizunk. Ő is mondta, hogy kedvel, meg tetszek neki plusz hiányzok neki szinte minden nap. Már nagyon kicsire vagyok attól, hogy összejöjjek vele. És emiatt szoktam sokszor elgondolkozni, hogy mi lesz ha összejövünk. Hogy mutatom be a szüleimnek, mit fog itt nálam csinálni , egyáltalán jól e fogja magát érezni és ugyan ez fordítva is. Nagyon szégyenlős vagyok a szüleim előtt, félnék bemutatni, sőt ahogy ismerem magam, el sem mondanám nekik hogy van barátnőm. (Pedig tök jó arcok, csakhát fosok xd). 17 éves vagyok, és soha nem volt barátnőm, soha. Nagyon félek. Tudom, mondani fogjátok, hogy csak lazán, de nem megy. A talik előtt is nagyon ideges vagyok...

2017. ápr. 13. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitív stressz, mert nagyon szereted:3
2017. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak próbáld végiggondolni; miféle reakciót vált ki a szüleidből, amitől félned kellene? Inkább örülni fognak, elhiheted.
2017. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!