Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tönkretettem a 4 éves kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a 4 éves kapcsolatom, mit tehetek? Nagyon bánt mindaz, amit tettem.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Alig 15 éves voltam, amikor egy olyan sráccal jöttem össze, akire azelőtt úgy néztem, mint egy szerencsétlen senkire. Valami megfogott benne, egymásba szerettünk. 2 év van köztünk, most 21 éves.


A 4 év alatt 2 nagy vitánk volt, egyik épp a szakításhoz szükséges dolog miatt, a másik félreértésből. Szerintem ez nem rossz átlag, persze volt pár 5 perces vitánk, de azok semmit nem jelentettek akkor sem.


Térjünk tehát a lényegre. A barátom nagyon alkoholellenes. Sose ivott, sosem engedett másoknak, ahogy sem drogot, sem cigarettát nem próbálta ki. Ezért nagyon tiszteltem őt, de egyszer, még 2 éve nagyon sokat vitáztunk ezen, mert meg akarta tiltani, hogy igyak bulikban. Majd mivel láttam, hogy esélytelen, de mégis csak szeretem, megígértem, hogy nem iszok csak 3 pálinkáspohárral. Ez sem kevés, de elfogadta. Ez működött is egészen februárig.


Februárban egy szülinapi partin voltam. Nem terveztem inni, de valahogy leitattak, és kicsit többet ittam mint kellett volna, és csókolóztam egy volt osztálytársammal, még az alapsuliból. Szerencsére tovább nem jutottunk. Nem tudom, ki mondta el a barátomnak, de másnap felhívott idegesen, tudtam, hogy mi az oka... Nagynehezen kibékültünk, pedig nehezen nyel le ilyen dolgokat.


Megígértem neki, hogy soha többet nem iszok alkoholt, akkor sem ha csak lányok lesznek, kivéve ha ő is ott lesz velem. Láttam, hogy ez tetszik neki, már épp elhittem, hogy helyrejött minden, amikor egy barátnőm felhívott, hogy lesz egy csajos buli xy "kocsmában" ami inkább ilyen szórakozóhely szerűség. Megkérdeztem a barátom, el e mehetek, mivel elméletben csak lányok lettek volna, nyugodtan el is engedett.


Kár volt elmenni. Durván berúgtam, nagyon durván, pedig nem akartam. És egy eddig jó barátommal... :) Gondoljon mindenki arra, amire akar, szerintem egyértelmű... Durván megcsaltam a barátom. Viszont a barátom legjobb haverja volt a "DJ" aki fel is videózott ezt azt. Szerintem a barátom még élőben is látott dolgokat, legalábbis valakik szerint messengeren keresztül videóhívásban voltak...


Másnap reggel arra keltem, hogy csörög a telefon. Durván másnapos is voltam, de felfogtam, mi történt. A barátom hívott, és csak ennyit mondott:


"Kicsi, én szeretlek, de ez így nem fog menni. Köszönöm ezt a 4 évet, sajnálom, hogy ilyen hülyeség állt közénk... Pedig már a család járt a fejünkben. Kérlek, ne keress többet. Szia."


Nagyon megbántam. Ez történt 1 hete. Nem tudom, mit tehetnék, szeretnék vele beszélni, de mindenhol letiltott, és senkivel sem beszél azóta, kivéve 1-2 haverját. Jóban voltam a barátaival, de egyikük sem válaszol bármit is teszek. Szeretnék tőle személyesen elbúcsúzni, ugyanis tudom, nincs vissza út.


És végül, ha olvasod ezt a kérdést... Akár fiú vagy, akár lány... Soha ne csinálj olyat, ami a párodnak nem tetszene. Ne érdekeljen az, hogy miről kell lemondanod, ha igazán szereted, nem fog hiányozni semmi, de ha elrontod, Ő nagyon fog... És az mindennél rosszabb.



2017. ápr. 16. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen a világon sincs, szóval kár volt az időd elfecsérelni ilyen kamu történetekre...


Azonban ha mégis csak igaz, akkor a hülye r@b@nc jelző pont rád illene.

2017. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez már biza Hollywood-ba való, viszem is, manapság ez kasszasiker én mondom.

Megcsalós sztoriból sose elég.


De karrierem félretéve, őszintén szerinted ezt helyre lehet hozni???

NEM, szerinted SEM, még a Jóisten se tudná helyrehozni.


Nem az alkohollal szakadt el a köztetek lévő bizalmi fonál, hanem azzal, hogy megcsaltad.


Mindenesetre én nem ítéllek el, nem az én tisztem az ilyesmi.

Viszont abban támogatlak, hogy búcsúzz el tőle normális keretek között, de ezzel várj még.

2017. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A Hollywood-os csávó.


Egyébként Rupert Sanders-től épp azért vált el a felesége, aki egy topmodell volt, mert a Hófehér és vadász forgatásán összejött titokban Kristen Stewart-al.

Ott már volt család, szép gyerekek, olyan jó anyagi lét amilyen az emberiség 90%-ának sose lesz.


Mégis ilyenek az emberek, annak örülj, hogy ti még csak ketten voltatok.

Ha ez később, 5 év múlva, mikor egy kisgyerek is ott van, akkor történik akkor tönkre megy egy 3. élet.

2017. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Én azt kívánom,soha többé ne nézzen téged pasi nőnek. Élj egyedül,ezt érdemled.
2017. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én azt nem tudom, hogy a francba tud annyira lesüllyedni az ember, hogy megcsalja a párját. Ráadásul ha szereted is ( mert gondolom igen). Bármennyi alkohollal, nem kapcsol be a kis agyadba a vészkapcsoló, hogy hé van egy barátom, aki otthon vár? (ráadásul már 1x eljátszottad a bizalmát, szóval örülhetsz neki, hogy kaptál még 1 esélyt...)
2017. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a durvábbakat is. Jogos megjegyzések...


Sikerült egy barátjával beszélnem... Elmondta, hogy biztos nem beszéltek akkor azzal a sráccal, aki a zenét csinálta, amikor leittuk magunkat... De videó készült, ez biztos, nemtudom, látta e...


Sokan ellenem fordultak jogosan, a barátnőim is, kivéve azokat, akik ebbe az egészbe belehúztak. El akartak hívni, hogy keresnek nekem valakit, de nekem senki más nem kell... Elrontottam...


Egyébként valami ötlet, hogy találkozhassak vele? Nem kérek tőle semmit, csak őszintén bocsánatot akarok kérni, és elbúcsúzni tőle :(

2017. ápr. 16. 13:11
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
#7: A bocsánatkérésnek itt se helye se értelme nincs. Én se akarnálak téged látni,egy szó erejéig se.
2017. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Nohát. Dugni akarsz. Dugjál. Nem kell semmivel foglalkozni mert csak egyszer élsz. Lesz olyan akit nem fogsz megcsalni
2017. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
A barátod megkért téged arra, többször is, hogy ne igyál olyan sokat, hogy még magadról se tudj. Ha ezek után , mégis többször is leittad magad, ráadásul meg is csaltad őt, főleg úgy, hogy a "csókos" incidenst meg is bocsájtotta,akkor magadra vess. Ha neked az alkohol többet jelentett mint a kapcsolatod, akkor így jártál.
2017. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Tanulj belőle! Bizony elszúrtad, de rendesen. Szerintem kellett neked ez a pofon.Átértékeled a viselkedésedet.Ha az alkohol ennyire kiborít, ne igyál.Ha én lennék a helyedbe/bár ez kizárt/ elsüllyednék a szégyentől, nemhogy beszéljek vele. Ne keresd, neki is kell idő...majd egyszer lesz alkalmad bocsánatot kérni.Vagy azt várod,hogy megbocsájt...mert te mindent megtehetsz?Élj úgy, ahogy ő várta volna el tőled...alkohol nélkül. Biztos jó fog esni neki ha meghallja nem jársz kocsmákba...új életet kezdtél...én ezt tenném és eljuttatnám a fülébe:
2017. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!