Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt egy 3 éves kapcsolatom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy 3 éves kapcsolatom, ami nagyon nem működött jól soha. Többi lent? 20/L

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves kapcsolatom, folyton csak a veszekedés ment. Röviden: úgy éreztem nem őszinte hozzám, de nagyon szerettem és nem láttam teljesen tisztán, próbáltam hinni neki.

Utólag minden kiderült, és mindent jól éreztem.

Rengetegszer vitatkoztunk, de tényleg.

És most lett egy új fiú, aki tetszik.

Ha nem foglalkozik velem, elkezdek vele vitatkozni, hülyeségeken, ha foglalkozik velem, akkor meg idegesít.

Szerintetek ez azért van, mert belém rögzült a vitatkozás? Vagy nem vagyok ténylegesen oda a fiúért?

Ha igen, és lesz egy olyan, akibe ténylegesen beleszeretek nagyon, azzal nem fogok vitatkozni hülyeségeken( Már az elején) ugye?



2016. nov. 25. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a 3 éves kapcsolatnál is te kezdeményezhetted a vitákat.
2016. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Megtennéd, hogy egy picit mesélsz részletesebben?Gondolok itt pl a vitákra.

Egyébként meg a múltat le kell zárni!

2016. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok nélkül nem kezdeményeztem volna...
2016. nov. 25. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Értelek.Zárd le az egészet, lépj túl rajta, utána nem lesz ilyen problémád!Az is fontos, hogy tudj kulturáltan vitatkozni és tudd kezelni a konfliktust.
2016. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a volt barátommal soha sem tudtuk megbeszélni.

És bevallom , részben miattam sem tudtuk.

De részben miatta sem.

Mivel írtam, utólag kiderült minden, hogy nem volt őszinte végig, és nem véletlen éreztem úgy a kapcsolat közben, hogy nem jó, és vita lett..

2016. nov. 25. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy részben miattad, tehát ez előjöhet más kapcsolatban is bár így információ hiányában nem sokat tudok mondani.Az viszont óriási probléma, ha nem tudtok egymással kommunikálni.Ez az egyik alapja a komoly párkapcsolatoknak, a bizalommal együtt.Ha gondolod, fejtsd ki üzenetben részletesebben!
2016. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt nem fog neked senki észt osztani! Menjetek el együtt egy párterápiára. Ott hátha kiderül, hogy hol csúszik meg a dolog!
2016. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!