Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek milyen a kapcsolata a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen a kapcsolata a párja szüleivel?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk a barátom anyukájával, már szinte a lányaként tekint rám. Ez nagyon jó de néha talán túlságosan is közvetlen. Vagyis engem nem zavar, csak fura.

Pl. a múltkor az volt hogy vettem egy új ruhát ami elég jól áll de nem mutattam meg a barátomnak hogy egy kicsit húzzam az agyát (a gyengéje ha ilyen ruhákban vagyok :D). Az anyukájának is mondtam hogy milyen ruhát vettem és mondta hogyha legközelebb megyek hozzájuk akkor vigyem el és mutassam meg neki mert ő is kíváncsi. Szóval elvittem a ruhát és megmutattam neki (persze barátom nem látta, addig ő mosogatott). Aztán amikor mentünk vissza a konyhába akkor mondja nekem az anyukája: Lili ez a ruha valami fantasztikusan áll rajtad. De ugye fehér csipke tangával és fehér csipke melltartóval veszed fel? Mert úgy az igazi.

Tehát simán belemegy az ilyenekbe is hogy szívassuk a fiát.

Másik példa hogy amikor veszekszünk a barátommal akkor 10-ből 9-szer az én pártomat fogja a maradék egyben pedig nem foglal állást. Sőt ha nagyon összeveszünk (én általában sírok) akkor mindig ő vigasztal meg és nagyon lecseszi a fiát hogy szégyellje magát és hogy lehet így megbántani valakit stb.

Ez lehet talán azért van mert neki két fia van és most "lett egy lánya is".


Van aki még így van ezzel? Hogy ilyen jóban van a párja anyukájával/apukájával? Nektek nem fura érzés?

17/L



2017. ápr. 16. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az anyja valami alkesz akárki akit nem is láttam még, nem is beszél magyarul elvileg, az apja meg a nevelőanyja jók :D
2017. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jóban vagyok a barátnőm szüleivel. Az apja az elején nem kedvelt, de aztán megkedvelt amint látta, hogy én tényleg imádom a lányát. Az anyukája pedig régebb óta ismer, szóval Ő nagyon örült amikor összejöttünk. Apám is jóban van a barátnőmmel. Igazából ezaz egész család jóban van egymással. Senkisem utál senkit. Egyáltalán nem fura érzés, inkább jó, hogy nincs ellenségeskedés, hisz sok olyan eset van, hogy a szülők nem kedvelik a gyerekük párját. :)

18/F

2017. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is előbb ismertem meg az anyukáját. Sőt igazából neki köszönhető hogy összejöttünk :D
2017. ápr. 16. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez aranyos, és igen, biztos azért ilyen veled, mert nem volt lánya, és titkon minden anya szeretne egy rövid időre egyet, valószínűleg már rég készült erre és tényleg próbál pátyolgatni.


Különben ismeri a fiát, tudja, hogy milyen hülyeséggel bánthatott meg téged, ezért vigasztal. Ez nagyon aranyos dolog szerintem.

2017. ápr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóban vagyok a párom szüleivel. 5 éve vagyunk együtt, több mint 3 hónap elteltével a gimnáziumi ballagásán mutatott be a szüleinek, aztán 4 hónap után voltam náluk először egy fél napra és 8 hónap után aludhattam ott náluk először amit már nagyon vártak a szülei, mert hogy a párom már akkor sokszor aludt nálunk. (Másik megyében másik városban lakik, de abban a városban tanul ahol én, a lakásunktól 15 perc sétára). Nagyon jóban vagyunk tényleg, ha véletlen veszekedés lenne, vagy valami miatt sírnék mindig csak annyit mondd hogy na tessék kibékülni! Nem foglal szinte soha állást, ha nem tudja mi van, csak a végkifejletet látja. Két fiú van a családban, úgyhogy engem is már-már a lányának tekint, sok mindent megbeszélübk, meg sokszor beszélünk ki ilyen női dolgokat, vagy akár a pasikról :D de azért ilyet még nem mondott hogy milyen tangát vegyek fel a ruháim alá :D . De ebben nincs semmi baj. Csak nehogy az legyen ha véletlen szakítanátok, hogy ismét össze akarjon borinálni. Persze azt kívánom, hogy sokáig legyetek együtt! Annál nincs jobb, ha a pasi is tökéletes és a szülei is imádnak. (21/N)
2017. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!