Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöttem egy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 16 éves fiúval, amikor én 18 vagyok. Kinek, mi a véleménye? Lehet ez egy komoly kapcsolat? Mit várjak tőle? Meddig leszünk együtt? Vajon tényleg csak rajtunk múlik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és ő is engem, de még abban a korszakában van, hogy instabilak az érzései. Szüleimnek nem tetszik, hogy 16 éves. Nagyon sokoldalú, hasonlít apukámra, tök jól kijönnének, szenvedélyes, egyszóval olyan srác aki nekem kell.. de nem tudom, hogy mennyi reményt fűzzek hozzá mindenki mást mondd. Van aki szerint lehetséges, hogy ,,örökre" együtt leszünk, mások szerint kicsi és ne füzek hozzá sok reményt.

2016. febr. 21. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyum és apum közt is ennyi év van és még egy évvel fiatalabbak is voltak mikor összejöttek és azóta is együtt vannak. Szerintem nincs ebben semmi. :)
2016. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
csak toletek fugg ;)
2016. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én ha tetszik a srác, mindenképp adnék egy esélyt megunknak. Azért 16-18 évesen még nem biztos hogy ez egy életre szól, de ha igen, megérdemlitek, hogy legalább esélyt adjatok magatoknak!
2016. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak tőletek függ, szóval ne érdekeljenek mások véleményei. Mondjuk a te részedről már az se túl kecsegetető hogy egyáltalán felmerült benned ez a dolog.
2016. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Stark2000 ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges.. ha van hűség, szeretet, bizalom es mindent megtudtok beszélni, akkor bizony, lehet "örökké" ! :)
2016. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Szinte egyetlen pasi sem vágyik "örök"szerelemre,vagy ha egy ideig mégis,utáni szinte biztos hogy nagyon komolyan rá tud izgulni új kalandokra.

Ilyen kis tinitől ne várj örök szerelmet,de diákszerelemnek első osztályú lehet:)

2016. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Amit leírtál, annak alapján te sem tűnsz érettebbnek nála.
2016. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Toletek fugg, ez nem nagy kulonbseg. Minden rendben lehet, sok sikert nektek.:)

Bocsi az ekezetekert.

2016. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zárd ki a többieket, és kérdezd meg magadtól: "Kell ő nekem? Szeretnék vele lenni?" Ha a válasz igen, akkor meg zárd ki a többieket. A szüleid se érdekeljenek... Örülhetnének hogy találtál valakit akit szeretsz... Ma már az is nehéz. Sok sikert! 17/f
2016. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a tartalmas válaszokat!
2016. febr. 22. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!