Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exemmel kavarni jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel kavarni jó ötlet?

Figyelt kérdés
exemmel kavarok par hete , es meg most se tudom hogy ez nekem jo vagy nem mert en meg mindig tobbet erzek mint kellene iranta , mitcsinaljak skacok?
2017. jan. 2. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
koptasd le ha egyszer átvert miért ne tenné meg másodszor? én próbáltam...harmadszor is átvernek...
2017. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tőled függ, ha te szereted akkor ha a szívedre halgatsz újra próbálkozol nála, ha az eszedre akkor nempróbálkozol újra nála, kivéve ha nem azért szakítottatok mint pl megcsalt, 2. nak tartott téged, nem téged tett mások elé)
2017. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kavartam szilveszterkor az exemmel..utána tisztáztuk a dolgot és semmi több...szerintem nem jó ötlet...majd később megbánod
2017. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj semmi olyan hogy megcsalt , osszesen 3napig voltun egyutt , de neki nem ment ez mert en minden percben vele akartam lenni neki meg neha vagyis sokszor kell magany
2017. jan. 2. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!