Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom folyton más lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton más lányok képeit "lájkolgatja" instagramon. Jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyerekesen hangzik, de nagyon szarul esik, hogy már több, mint egy éve együtt vagyunk a barátommal, és reggel, délben, este az instagramot nézegeti és mindenféle félmeztelen csaj képét belájkolja. Akkor is ha ott vagyok mellette.


Már többször kértem, hogy legalább olyanokat ne, akiknek majdhogynem mindenük kint van, mert nagyon szar nekem. De nem törődik vele, ugyanúgy ha meglát valami szexi képet, azonnal megy a szívecske.


Tudom, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája, de nagyon zavar, hogy tudja hogy nekem ez szarul esik, és ugyanúgy csinálja. És ilyenkor olyan érzésem van, hogy biztos egy jobb csajra vágyik. (nem vagyok csúnya, de vékony sem. nincs rajtam olyan sok felesleg, de még fogyókúrázni is nekiálltam, mert az olyan lányokat szerette mindig is)


Igazából nem zavarna ha néha megnéz egy-egy lányt, mert normális, de mikor azt látom, hogy egy csomó félmeztelen/szexi csaj képét szívecskézi (holott van barátnője) az már rosszul esik.


Vélemények erről? Esetleg volt még valaki ilyen helyzetben?


19/L



2017. ápr. 20. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Hát, nemtudom, legyél félmztelen mellette :$
2017. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jogos a kérésed, optimális esetben a srác, ha nem is ért veled egyet, de le fog állni vele. Csak nyomatékosítsd, hogy ez neked tényleg nagyon fontos, és egyszerűen jobban éreznéd magad, ha leállna. Szerintem ez működni fog [vagy én vagyok nagyon naív :D ]
2017. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
19 évesen lehetne több eszed, hogy ne ez okozza a gondot az életedben, de ehhez ért a legtöbb fiatal, a semmin rágódni meg sresszelni és mondom ezt úgy hogy fiatalabb vagyok nálad és nem egy vénpercerz alak, persze most úgy tűnik mintha egy tata beszélne, de mindegy azt hiszel amit akarsz.
2017. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem tök természetes, ha egy srácnak tetszenek a félmeztelen csajok.
2017. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy nem ez a legnagyobb gondom, és hogy gyerekes dolognak tartom én is, de egyszerűen nagyon szarul esik. És hiába kérem, hogy ne csinálja, és hiába tudja hogy szar ez nekem, csinálja tovább. És így még rosszabb, mert nem figyel oda arra, hogy ez nekem rosszul esik.
2017. ápr. 20. 16:42
 6/17 anonim válasza:
0%
Úgy szeretem, amikor mindenki azon sír, hogy 1 perce nem írt vissza a kishercege.. meg a többi.. az emberiség érett a pusztulásra!
2017. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Hú de rossz neked. Sajnállak.
2017. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Az a srác érzéketlen pcs. Én megmondanám neki, hogy ha nem fejezi be, nem hallgat meg, nem tartja figyelem előtt az érzéseidet, akkor nincs mit beszélned vele, hátha ettől észhez tér, s rájön, hogy mit veszíthet, befejezi, vagy nem fejezi be, de akkor jobb is, ha nem pazarlod rá többé az időd.
2017. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Mindenesetre eléggé különös, hogy ennyit nem tud megtenni érted...:/
2017. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mikor megkérem rá, az a válasza, hogy úgysem csal meg velük, ne nézegessem és kész. De magamtól észreveszem, mikor én instázok. És ezért is írtam ki kérdést, mert ez szerintem nem normális, ha van barátnőd, meg a másik, hogy én sem hiszem el, hogy ennyire nem képes, ha tudja hogy engem ez bánt és szarul esik. Nézegesse, úgy is csinálná titokban, csak azt nem értem lájkolni minek kell. Ezért kértem véleményeket... hátha volt már valaki ilyen helyzetben.
2017. ápr. 20. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!