Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor nem korai valalivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nem korai valalivel párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum 16-17 év körül. Akkor már az ember meggondoltabb. Tudom, tudom én is voltam 15éves meg az alatt is, én is akartam akkor párkapcsolatot, de most idősebb fejjel jól döntöttem hogy nem volt.
2017. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Xyz333 ***** válasza:
Szerintem, igazabol akkor erdemes, ha mar megertitek egymast, tudjatok mit, miert tesztek, ha nem vagytok gyerekesek, figyeltek egymasra nem veszekedtek fa**sagok miatt, tudjatok hogy miert van szuksegetek egymasra stb. Es szerintem is olyan 16-17 eves kortol.
2017. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!