Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16éves lánnyal egy 25éves férfi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves lánnyal egy 25éves férfi?

Figyelt kérdés
Biztos hogy engem szeretne? Ő már azért a munka világában él én meg még csak tanulok, mindig mondja h nem kell más neki 2hónapja vagyunk együtt de nem vagyok benne teljesen biztos hogy ez jó neki. Tapasztalatok?
2017. ápr. 22. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy a korkülönbség, de ami aggasztóbb hogy ezek szerint nem bízol benne teljesen. Jogos is a felvetés mert két külön korosztályról van szó. Ha már volt szex, valószínű ez a kapocs köztetek amiért jó vagy neki.
2017. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt még szex
2017. ápr. 22. 20:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem bízok benne csak nem tudom...
2017. ápr. 22. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az életkoron fog múlni, egy 16 éves is lehet, hogy csak megdugni akar, és egy 25 éves is lehet, hogy őszinte érzelmekre vágyik.

Viszont azt nem értem, hogy miért akkora akadály, hogy ő dolgozik, te meg tanulsz? Nem munkatársat keres, hanem barátnőt. Vagy netán semmi más témátok nem lenne, mint a munka/tanulás? De még akkor is lehetne élvezni egymás társaságát, nem csak akkor, ha ugyanarról beszéltek...

2017. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2: Akkor már több az esély hogy szeret valójában. Mert nem arra hajt és nem erőlteti.

Más tészta az hogy neki miért egy ilyen fiatal lány kell, nem elfelejtendő hogy 9 év van köztetek.

2017. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem az hogy nem bízok benne csak nem tudom..."

De. Te elkönyvelted magadban, hogy az életkora miatt ez nem fog működni.

Gondolom, ha 18 lenne, nem lennének kétségeid, akkor sem, ha csak ki akarna használni... neki meg a mindene vagy, de mégis kételkedsz benne. Hát mit mondjak? Sajnálom a srácot...

2017. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4: "Viszont azt nem értem, hogy miért akkora akadály, hogy ő dolgozik, te meg tanulsz? Nem munkatársat keres, hanem barátnőt."

Igen, nem egy NŐT keres aki dolgozik és már saját életét vezeti, hanem egy 16 éves LÁNYT aki suliba jár és jó hozzá bújni. De vajon miért?

2017. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor 2hónapja se lennénk együtt ha azt könyveltem volna el magamnak.

Nincs szó arról hogy nem találunk közös témát mert mindig tudunk beszélgetni.

Nem akarok csalódni hogy esetleg rájön 1év múlva hogy ő már gyereket szeretne...

Tudom ezt vele kell megbeszélnem csak gondoltam hátha van valakinek tapasztalata.

2017. ápr. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!