Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtudná itt egy tapasztalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná itt egy tapasztalt férfi osztani a beszélgetését egy lánnyal, hogy mégis mi mindenről beszélget vele?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogyha sikerül valakivel is beszélgetni több napon keresztül, a vége úgyis az lesz, hogy abbamarad az érdeklődés, mert mindig ilyen sablonkérdéseket teszek fel.
2015. dec. 20. 10:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Faszi vagyok :D
2015. dec. 20. 11:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Megosztani komplett beszélgetéseket nem lehet, mert azt nem teszi lehetővé az oldal szabályzata.


Sok esetben én is ugyanezt tapasztalom, hogy egy idő után valamiért elhalnak a beszélgetések. Még abban az esetben is, ha teljesen normálisan olyan témákról beszélgettünk ami mindkettőnket érdekelt.


Egyelőre nem tudom mi ennek az oka, de próbálom kideríteni. Passz, arra tudok gondolni, hogy egy idő után elfáradnak és akkor kell kisebb–nagyobb szüneteket tartani.

2015. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megoszthatod velünk
2015. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!