Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lány édesapja tiltani akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány édesapja tiltani akar minket, pedig erre semmi oka! A lány 17 éves én 20, mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Lassan másfél évig voltunk együtt barátnőmmel, de az édesapja elkezdett beleszólni a kapcsolatunkba. Az a magyarázata, hogy sokat veszekedtünk, és így nem lenne boldog a kapcsolat, de szinte az egész veszekedés dolog az ő hibájából keletkezett, mert egyre többször és jobban megpróbált beleszólni. A legvégső döntése az volt barátnőmnek, hogy szakít, mert nem bírja ki az apja sértegetéseit, de mégsem tudunk elszakadni egymástól. Az édesanyja megérti mindezt, de nem akar senki oldalára állni. Viszont barátnőm megpróbált beszélni az apjával, de ő konkrétan megfenyegette, hogy zaklatni fogja, ha kibékül velem. Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Lehetőleg csak olyanok írjanak, akiknek van értelmes hozzáfűzni valója!
2017. ápr. 24. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
86%

Azért rossz ez a helyzet, mert valakit mindenképp elveszít. Vagy az apjával veszik össze lehet, hogy végleg, vagy a szerelmét dobja el. Egyébként hamarosan 18, jogilag már végképp nincs beleszólása, hogy kivel jár... csak ugye a jog nem minden, az ember nem csak 18 éves koráig függ a szülőktől.

Mondjuk nekem hasonló helyzetben nem lenne kérdés, az én szememben az a szülő, aki azt is meg akarja mondani, hogy kivel járjak, nem szülő. (Igen, nyugodtan lepontozhat mindenki, aki imádja túlmisztifikálni a vérség jelentőségét akkor is, ha az egy diszfunkcionális, ártalmas rokoni viszony.)

Főleg, hogy még zaklatással is megfenyegette? Nekem nem lenne kérdés, hogy amint tudok, menekülnék otthonról.

2017. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!