Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy srác (14), aki elhívott randizni. De most 3 hétig nem találkoztunk és úgyérzem/éreztem, hogy elbizonytalanodott azzal kapcsolatban, hogy elakar-e menni. Voltunk már randin, de akkor nem is lett semmi belōle és nekem tetszett meg elōszōr. Most pedig Ō kezdeményezett és most nem igazán tudom, hogy mit lenne helyes csinálnom. Mondjam meg neki, hogy ha nem biztos magában akkor inkább ne legyen semmi? Milyen jelzésket kellenne észre vennem, ha tetszem vagy ha nem tetszem neki? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Elōre is köszi a válaszokat!

13L



##tinikapcsolat#mittegyek#bizonytalanság
2017. ápr. 25. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
13 évesen a tankönyveket kellene bújnod, és nem randizni. Ha nem keres, akkor nyílván nem vagy elég érdekes számára, hiszen az is egy jel. Beszéld meg vele, mert mi ebbe sajnos nem látunk bele. Azt írtad elbizonytalanodott, kérdezem én miért? Nem jött ki a Tininindzsa Teknőcök új része? Nem szándékozok bunkó lenni, lehet én vagyok maradi, de gyerekek vagytok még, ilyen korban tombolnak csak igazán a hormonok, ami egyik nap a fellegekbe repít holnap az vág a padlóra.
2017. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2017. ápr. 26. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!