Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mit kezdenétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit kezdenétek egy ilyen barátnővel?

Figyelt kérdés

Szóval mindig olyan ember voltam aki senkinek nem volt az első helyen, így nem tudom milyen érzés ha szeretnek és ha fontos vagyok valakinek.Ha megölelnek elég kellemetlenül érzem magam.

Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Aki zárkozott,visszahúzódó,csendes, de ha valakivel megtalálja a közös hangot be nem áll a szája.

Mindig zavarba jövök és paradicsom leszek ha a figyelem középpontjába kerülök pl. órán.Vagy ha olyasvalaki kezd beszélgetni velem akivel nem igazán beszéltünk eddig.

17/l



2017. ápr. 26. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, elfogadnám olyannak amilyen, ez engem nem zavarna, idővel összeszoknánk és nem érezné magát kellemetlenül az ölelésnél, megtanítanám neki milyen érzés szeretve lenni.
2017. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 L.Bandita ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert nem vagy biztos a saját értékeidben.

Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Szoktak dicsérni, ha valamit jól csinálsz. Az a helyzet hogy az ember a fiatal éveiben otthonról hozza a viselkedésmintát. Nem hiszek abban ,hogy az ember gátlásosan születik.

Nekem volt egy hasonló barátnőm, nagyon szégyenlős volt. Nem tudtam rajta kiigazodni, olyan volt mit egy droid, nem sok érzelem jött át rajta. Sok idő kellett hogy kifejezze az érzelmeit, aztán ha sikerült, másnak kezdhettem mindent elölről. Kicsit olyan volt mint az első 40 randi.

2017. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányokból lesznek a legjobb barátnők.


24/F

2017. ápr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, sőt még most is némileg, de a barátom, aki az első az életemben, nagyon sokat segített. Sikerült lazábbnak lennem, feloldódnom kicsit, nem parázni dolgokon. Most is vannak gátlásaim, de nincs is ezzel baj, bizonyos mértékig természetes és jó. Nem tudom volt e már barátod vagy nem, de ha nem, akkor neked is sokat fog segíteni majd a kapcsolat, bár ahhoz egy normális fiút kell találni. Én például mindig is azt hittem, hogy nem lesz bátorságom bárkivel is szexuális kapcsolatot létesíteni. 22 éves koromig nem is volt, aztán jött a tökéletes társ 🙂
2017. ápr. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavarna,nekem se volt még barátnőm és én is visszahúzódóbb vagyok egy kicsit :) 21f
2017. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy kicsit én is ilyen vagyok tehát csak ez alapján jól kijönnénk=)
2017. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem imponál, ha egy lány, aki amúgy másokkal nem nagyon beszélget, megnyílik előttem. Én kifejezetten ilyen lányt keresek, mert egy nagyon picit talán én is ilyen vagyok (azért csak picit, mert csak a magánéletemet őrzöm féltve, minden másról könnyedén beszélek idegenekkel is), meg úgy gondolom, hogy az ilyen lányok az enyémhez hasonló értékrendet képviselnek (fontosabbak az emberi kapcsolatok, mint másoknál).

20/F

2017. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!