Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen más "jelei" vannak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen más "jelei" vannak, ha bejövök a fiúnak?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan kevésbé általános jeleket mondani, ami azt jelentheti, hogy bejövök a fiúnak? Szóval nem olyanok, hogy például keresi a tekinteted, bókol stb...
2017. ápr. 27. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Régen azt olvastam, hogy ha a labfejeikifele vannak fordulva, mijor veled beszél. Olyat is olvastam, hogy a pupillaja jobban ki van tagulva. De ezekben nem vagyok annyira biztos, hogy igazak is.

Ha nem beszeltek, akkor meg jel lehet például​ h sokat néz feléd.

Jel lehet, hogy ha mellette mesz el akkor kicsit megbamul. A haverjai (ha veluk oszinten beszel az erzeseirol), akkor a kozeledben masabbul viselkednek, azaz direkt szorakoztatjak . Habar ez egyértelmű.

2017. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönom a választ! de egy fiú lehet laza is a kiszemeltje társaságában?
2017. ápr. 27. 22:32
 3/3 anonim válasza:
En fiú vagyok 18eves... Amikor megismertem barátnőjét akkor rettenetesen bele zugtam es kb meg beszélni se tudtam vele rendesen mert úgy mond izgultam ebből is eszre lehet venni hogy esetleg izgul vagy nagyon akar valamit az ilye eszre lehet venni mert kb mindent kizár a környezetéből csak te vagy neki fontos mert úgy mond téged akar párjának(en is igy csinátam)... Aztán rájöttem hogy ha akarom a csajt akkor tökösnek kell lennem és nem szabad izgulom mikor vele vagyok igy elkezdtem magamba gyakorloni hogy ez nem is olyan jo csaj meg hat most mi van benne es igy már nem nem izgultam úgy mond nem féltem tőle tudtam normálisan viselkedni és megszereztem 1,5 évig.. Ez az en storym szóval en igy gondolkozom.. De amúgy jelen pillanatban is igy viselkedek szóval nem birok normális lenni egy szép lány mellett szóval idő kell mig megszokom es úgy mond tökös leszek..
2017. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!