Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csak akkor bókol amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor bókol amikor valamit tudatni akar velem?

Figyelt kérdés
Nem éppen romantikus alkat a barátom. Szoktam is mondani neki, hogy jó lenne, ha néha romantikusabb lenne. Sajnos csak olyankor mond szépeket és tervezi,hogy majd valahova megyünk együtt, amikor épp buliba készül. Néha szoktam is mondani neki, hogy most éppen miért jutott ez eszedbe. A baj az, hogy aztán végül mégsincs semmi belőle. Ezért egyáltalán nem érzem kedvesnek, ha ilyenkor ezeket mondja. Inkább csak az a tudat van bennem, hogy azért mondja, hogy ne legyek mérges. Mit tennétek a helyemben ?

2017. ápr. 27. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Elhagynám. Te romantikus vagy,ő nem. Ez még hagyján,de csak akkor teszi a szépet,ha akar valamit. Ez eszméletlen gáz és tapintatlanság.
2017. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaja, jól érzed, ez manipulációnak tűnik.

Akkor mond szépeket, amikor tré van, vagy lehet...

2017. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 brigcifolti válasza:
Valamit elakar érni... szerintem hagyd el
2017. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!