Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem sikerül? Mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül? Mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, lassan 20. És két éve akár hogyan próbálok párkapcsolatot létesíteni, nem megy. Persze személyesen nem próbáltam, mert félénk vagyok. De neten keresztül sokat. Sztem a külsőm a probléma mert sokak szerint kedves értelmes személyiség vagyok.

De ugy látszik ez nem elég. Debrecenben élek nem kis terület de eddig még nem észleltem hogy tetszettem volna valakinek.

Mit csináljak? Vagy hogyan?


2017. máj. 1. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Külső nagyot dob latba, de ha valaki szuper intelligens, vagy esetleg izmos, de inkább az előbbi de leginkább a kettő együtt, az nagyon sokat dob. Magabiztosság úgyszintén. Én régen amikor úgy voltam, hogy be akartam jönni a lányoknak mindig azon voltam hogy magamat kell fejlesztenem valamilyen szinten, akármilyen szinten. Jobb a belsőségekre edzeni, önbecsülés, intellektus, ne hagyd pihenni az agyad, elmehetsz edzeni is, kicsikét belőheted a séródat a mai divat szerint, ilyenek.
2017. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Persze személyesen nem próbáltam"


Itt a megoldas kulcsa. A kulsoddel valoszinuleg semmi baj - az okos lanyok nem kizarolag a kulsot veszik figyelembe, sot.

2017. máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom, de nincsen merszem hozzá hogy személyesen megpróbáljam.
2017. máj. 1. 15:18
 4/4 anonim válasza:

Ez menni fog.


Figyelj, a félénkséget szinte a legegyszerűbb dolog kitakarítani az életedből.


Se gyógyszer, se piszológus, se ráolvasás, vagy mantrázás nem kell hozzá, ezek csak jobban beragasztanak a cuccba.


Egy dolog kell, és az pedig nem nehéz - viszont kihagyhatatlan.


Ha akarod, leírom.

2017. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!