Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki? Probléma?

Figyelt kérdés
Tizennégy éves fiú vagyok, és most jöttem össze mindjárt három hete egy lánnyal. Igazából 2016 március óta figyeltem minden vasárnap a templomban, aztán 2017 februárjában már napi szinten írtunk. Ő tizennyolc éves. Szerintetek akadály ez a 4 év?
2017. ápr. 17. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Kinek és.miben lenne?
2017. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha te tudsz erre a kérdésre válaszolni akkor igenis probléma és.ciki, de ha nem akkor más meg ne tudjon!
2017. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi ezeket egyben akartam elküldeni

#1#2

2017. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Általában ez fordítva dzokott lenni...
2017. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Hello. Szerintem egyáltalán nem ciki! Ha szeretitek egymást es tul tudtok ezen lépni, akkor probléma se lesz. En hallottam nem egy olyan parrol, akik szinten ilyen korkulonbseggel jöttek ossze es mar olyan 1,5-2 éve együtt vannak, ugyhogy sikerülhet nektek is! Es nem mindenkinek fog ez tetszeni, de nem is az a lényeg, hanem a szerelem! (Hat ez eléggé klisés volt, de így gondolom, ugyhogy...) 14L
2017. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
70%
A szerelemben ez nem számít.
2017. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Nemtudom ki volt aki lepontozott, de köszönöm neki...

#1

2017. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!