Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez teljesen normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

A barátnőm lefeküdt nyáron 14 éves létére egy 25 évessel. Óvszer nélkül történt kétszer.

Normális, hogyha nem tudom elfelejteni? Mégis csak egy 25 évesről van szó. 11 év különbség.



2017. ápr. 9. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Teljesen normális... amit a barátnőd csinált. Amit te csinálsz az nem az. :P

És hol lehet felvenni a barátnőddel a kapcsolatot?

2017. ápr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. És nem is csak a 11 év korkülönbség miatt, hanem mert óvszer nélkül olyan betegségeket szedhet össze, amiket nem kellene - és terhes is lehet, ami szintén nem kellene 14 évesen.
2017. ápr. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

A 2 válaszolónak igaza van.

Hány éves vagy?

Ha az én barátnőm ekkora .. lenne én az elsőnél kidobtam volna főleg hogy 14 évesen mit akar egy 25évestől

2017. ápr. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok. Azt mondta, hogy 4,5 hónapig volt kapcsolatban vele.

Bár sokszor hazudott nekem, bántott idegből, felhúzza magát a semmin. Szinte alig látom, mert mostanában annyi dolga van, hogy nem ér rám. Az anyukájának helyes lenne elmondani mindent?

2017. ápr. 9. 08:29
 5/10 beaprincess válasza:
nem, nem normális.
2017. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
EGYÁLTALÁN NEM NORMÁLIS! Ez a kiscsaj egy ribizli, egy hatalmas ribizli...
2017. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6 igen, ugyvan!

És mi szeretjük megdugni az ilyen kis ribizliket! 😆

31/F

2017. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt kell mondanom, de magának csinálta a bajt, mert ribi és ostoba, óvatlan. Szerintem hagyd ott!
2017. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te vagy ez a "14-éves lány" kérdező?..
2017. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi veheti a lányokat erre ilyen fiatalon olyan időssel? Hogy lehet kideríteni, hogy meg csalt-e a barátnőm? Tegnap tudtam meg, de ezek után kételkedek benne. :(
2017. ápr. 9. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!