Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek mi a véleményetek az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Rocker de aranyos

És molett de szép arcú. Kort is írjatok kerlek.



2017. máj. 2. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha rockerként öltözködik az nem tetszik.

A szép arc a lényeg, fogyni bárki tud. 21/F

2017. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 KnightBalazs ***** válasza:
74%
A rockereket különösebben nem kedvelem, de a molett lányokat igen, nem szeretem azokat a soványka soványka lányokat. A szép arc, pedig bizonyított, hogy a férfiak többségének egy szép arc jobban számít, mint egy szép test. 17-F
2017. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi a baj a rockerekkel?
2017. máj. 2. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Rockerseggel szerintem aemmi gond nincs hanar attol fugg milyen agazata , mert vannak eleg extrem kinezetek is es vannak atlagosabb rocker kinezetuek, mindenesetre ez nem tul sol info hog barmit is mondjak, de az aranyossaggal semmi gond nincs es a szep arccal sem logikis modon, es az egyessel egyetertve igen lefogyni lelehet ha akarsz kiveve ha olyan betrgseged van, oket mindig sajnalom...
2017. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 KnightBalazs ***** válasza:
Az ég világon semmi, csak én nem szeretem ha valaki túl sok feketébe öltözik. Ez nem azt jelenti, hogy éjjel megkéselem az ilyeneket és kővel dobálok utánuk, de még azt sem, hogy nem beszélek velük ugyan olyan szívesen, mint másokkal, csak azt, hogy nem az én stílusom. Ez már baj, vagy mi?
2017. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dehoogy nem azert kérdeztem.
2017. máj. 2. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
nincs ezzel baj
2017. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat 😊 mindenkinek ment a zold kezecske
2017. máj. 2. 21:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom :'D
2017. máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem rocker barátnőm van és molett és imádom! :D

Biztos sok embernek bejönnek de nyilván nem egy droplex partin, hanem fesztiválon pl. Amúgy nekem mindig mondja nem zavar-e engem h molett meg nem annyira szép a teste... én kb lesarom, nekem az arc számit meg az öltözködés h ne legyen ribnc meg ne legyen szétsminkelve. Az hogy mekkora a melle meg milyen a popsija nem érdekelt sosem :D

2017. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!