Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti belemennétek, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek, hogy a fiútokkal a suliban nem nagyon mutatkoztok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.


Tetszik egy csaj a sulimból, kilencedikes.

Igazából sulitárssal soha nem akartam összejönni, mert egyszerűen nem szeretnék az iskolatársaim előtt szerelmi életet élni. Zavarna, hogy néznek, mert tudom, hogy itt nincs érvényben a "mindenki a saját dolgával foglalkozik, senkit nem érdekel te mit csinálsz". És azt sem szeretném, hogy a lány miatt ne tudjak foglalkozni a sulis dolgokkal + a barátaimmal.


Suli után, sulin kívül annyit lennék a lánnyal, amennyit csak tudnék/szeretne, csak suliban ne kelljen minden szünetben őt keresgélnem.. Persze, ha összefutunk akkor nem játszanám el, hogy még csak nem is ismerem, és ha arról van szó, hogy valami lényeges dolgot sürgősen kell megbeszélnünk, akkor az is okés, természetesen..


Titeket ez zavarna?


2017. máj. 4. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az teljesen normális -és alap-, hogy nem a barátnőnkkel / barátunkkal lógunk minden szünetben. Jó ha van saját életetek. Szerintem teljesen normális az, amit írsz. :)

2017. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy ezt a választ kapom.. :D

Csak nálunk annyira alap, hogy szünetben mindig-mindenki a "szerelmével" van, hogy már megijedtem, hogy ugye nekem nem kell majd ezt csinálnom!?

2017. máj. 4. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt félig tolerálnám félig nem. Egyrészről én sem szeretnék szerelmi életet élni osztály előtt. Másrészről semmi értelme egy 10 perc alatt megkeresni a másikat. Viszont nekem a napjaim nagy része a suliban zajlik, szóval estig bent vagyok, emiatt bukta az a dolog hogy majd suli után, mert akkor vagy lakjon pár utcára, vagy nem tudom. 16/L
2017. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális ahogyan gondolkodol (és nagyon egyetértek), de azért jó ha egy-egy szünetben ott vagy mellette, megfogod a kezét vagy odamész a baráti társaságukhoz stb.

Mert ezt félre lehet érteni úgy is, hogy a "suliban nem akarsz vele mutatkozni" meg "nem érdekled eléggé" stb. Szóval ha mondjuk minden nap egy szünetben együtt vagy picit vele, szerintem jó arány :)

2017. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igazat adok neked, ha suliból összejönnék valakivel én is pont ezt akarnám. Csak arra mindenképp figyelj, hogy a lánynak hogy tálalod ezt nehogy sértődés legyen, főleg ha csak 9.es hajlamosak éretlen viselkedésre e tekintetben, persze tisztelet a kivételnek. De valószínűleg megérti, hogy a kapcsolatotok nem az iskolára tartozik, csakis rátok így nem ott kell kiélni a szerelmi életeteket
2017. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 4-essel!:) Én is úgy vagyok vele,ahogy Te,de azért néha-néha,egy-egy együtt töltött szünet is belefér.
2017. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos az, amit leírsz, én egy kapcsolatban díjaznám is, ha kapnék levegőt, mert az lehet hogy hosszútávon sok lenne, ha minden szünetben egymást kéne keresgetni, kajtatni.

Viszont azért bele kéne gondolni a másik szempontba is, hogy ha pl szeretsz valakit, és egy légtérben vagytok, vágysz arra, hogy lásd, és ha már együtt vagytok és minden sínen van, akkor legalább megöleld.

A sulinkban úgy néz ki a helyzet, hogy a párok a folyosón ölelgetik egymást nagyon édes módon, vannak akik a folyosón smárolnak.

Na ez nálam például nem jöhet nagyon szóba, max az udvaron egy eldugottabb helyen, mert a végén a tanárok fognak megjegyzést tenni (előfordult már pár osztálytársamnál)

Természetes, hogy a barátok fontosak, azok valamilyen szempontból fontosabbak is maradnak, mint majd a barátnőd.

A sulinkban vannak nagyobb szünetek, abban viszont ha én lennék a pár egyik tagja, akkor azért úgy gondolnám, hogy találkozhatnánk. Nem kell persze minden nap, de az is fura lenne, ha suliban semmi sem történne. Ha egy szünetben egy héten egyszer kétszer kimentek az udvarra, szerintem az is teljesen jó:) Ilyenkor van az, hogy meg kell találni az aranyközéputat, hogy ne menjetek egymás nyakára, legyen idő másra is a kapcsolatotokon kívül, de ahogyan az egyik előttem lévő válaszoló is megírta, lehet olyan hatást keltenél, mintha nem akarnád felvállalni a csajodat, és "titkolnád" a kapcsolatotokat, holott gondolom nem ez a cél:))

Valahogy ettől a "ha valami fontos dolgot kell megbeszélni akkor oké" kijelentéstől furcsán hangzik a dolog, mintha teher lenne a barátnő, vagy mintha üzlettársak lennétek ;D

2017. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-el nagyon egyre hajazunk. Sértődés ne essen még hozzaszolásának a végével is.

Valojaban hasonlo, és mas szituk miatt nem tanacsolnam én se hogy ugyan abbol a sulibol valasszunk part. Tudod ismerek egy hasonlo sztorit. A felállás is ugyan az mint a tietek. 17 és 15. A lany iskolat valtott. A srác ranyomult. minden szünetben a lany nyakan logott. Hazakisérgetés, talik. Jarni kezdtek. Még minden szünetben együtt. Eltelt par hónap. Meglepődtem amikor a lany mesélte hogy amikor a srac nincs a suliban akkor egyedül ül a teremben, v ácsorog a folyoson. Vajon miért. Ezek szerint a fiú baratai nem lettek baratai. Ez magyarázhato. Hogy maganyos? Odakerült a srac allandoan rajta logott. Megkapta. A lany meg mivel ki lett sajatitva ...

Honnan szerzett volna baratokat a sulibol, osztalybol? Mikor? Magát közösitette ki.

És törvényszerüen bekövetkezik ami nálatok is! Nyűg lesz a masik. A lany meg depis lesz, mert ugy érzi elfordultak a suli tarsak és most mar hanyagolja a fiú is, nem kap tőle annyi "szeretetet".

2017. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha kölcsönös a szimpátia, akkor mindenképpen próbáljátok meg, nagy katasztrófa nem lehet belőle. Rengeteg ember jár iskolatársával, és semmi gond nincs vele.

Én most pont kilencedikes vagyok és egy 17 éves srác jön be, de elég rossz helyzet lenne, ha amiatt nem sikerülne a dolog, mert iskolatársak vagyunk. A #7-essel nagyon egyet értek :3

2017. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!