Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nevett ki a haverom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevett ki a haverom?

Figyelt kérdés

A barátnőm pasija lehozta hozzám az unoka testvérét hogy tartsunk egy 'duplarandit'.

Én és Sanyi(az unokatesó) elég csendesek voltunk, én szégyenlős vagyok idegen előtt.A haverom (a barátnőm pasija) annyira túlbuzgó, be nem állt a szája, hogy még egy puszit sem adtunk egymásnak, itt sétálunk egymás mellett és nem beszélgetünk meg seemi.

Elmentünk a játszótérre Én és Sanyi leültünk egy padhoz és mire szét néztünk azok elmentek.Kettesben hagytak minket, beszélgettünk, bár nem sokat ,,nem jött a téma''.

Pár perc múlva visszajött Laura és Márió(barátnőm és pasija)és Márió egyből azzal kezdte, hogy :Volt csók?

Sanyi monda hogy nem, még meg sem ismertük egymást ez csak 5 perc volt.

Akkor Laura és Márió odébb mentek hintázni nem túl messzire.

Mi nem beszélgettünk csak néztünk ki a fejünkből,Márió odakiabáls Sanyinak hogy:Nem erre tanítottalak.

Sanyi hozzám:Ez nem áll le addig míg nem lesz csók!

Én:Szeretnél?

Sanyi:Ha te is.

És megtörtént, Laura és Márió nem láttak minket.

Aztán elkezdtünk felelsz vagy merszezni első kérdés Sanyinak:Megcsókolnád Evelint?

Sanyi már megtörtént.Egymásra néztünk, mosolyogtam.

Nem hitték el hogy megtörtént ezért megismételtük és mindketten nagyon nevettek rajtunk.

De nem értem miért..Aztán ma Laura az én telefonomról a saját messengerében írkált Márióval és, nincs titok egymás előtt, néztem hogy mit beszélnek, és olyat írt amin meglepődtem.:

Sanyi, Evelin, brutálcsók? :'D :'D

Azt mondta Laura, hogy Sanyi fejeket vágott, azért nevettek, de szerintem nem...

Miért nevettek ki?

Egyébként 14 éves vagyok és lány.. :D



2017. máj. 5. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert most ismertétek meg egymást és már csókoloztatok.
2017. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ők akarták annyira :D .

És mi is.

Délelőtt Laura azt mondta, hogy nekem kell megcsókolnom mert ő nem fog, de nem így lett.. :)

2017. máj. 6. 09:47
 3/3 anonim válasza:
Úristen.. Oké fiatalok vagytok meg minden, de ez nagyon gyerekes.. "brutálcsók". Nyugi, ha felnősz ilyen nem nagyon lesz, mert többnyire lesz&@rják az emberek, hogy kivel mit csinálsz (előtted legalábbis).
2017. máj. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!