Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan zavar hogy a barátnőmn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar hogy a barátnőmnek más fiúkról van képe a telefonján?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már jó ideje együtt vagyunk.Mostanában észrevettem hogy rengeteget beszél facebookon más fiúkkal és jó pár fiúról van képe a telefonján valamelyik elég érdekes pózban is.Engem nagyon zavar és nagyon rosszul esik de őt ez nem érdekli.Akkor ez most elfogadható egy kapcsolatban és csak engem zavar ennyire?
2016. máj. 6. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen érthető és jogos ha zavar szerintem ez normális kapcsolatban mindenkit zavarna.
2016. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogos. Engem is zavarna fordított esetben. Én lány vok.
2016. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom küldenek neki képet messengeren és letölti a teló.
2016. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az okát jó lenne megtudni a dolognak...

Jogos.

És az,hogy őt nem érdekli,hogy a barátjának rosszuul esik, az....... bajok vannak :/

2016. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a r'bancot, az utolsó baszást ne hagyd ki. ;)
2016. máj. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!