Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 100. napfordulóra mivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100. napfordulóra mivel lepjem meg a páromat?

Figyelt kérdés

Második és harmadik hónapfordúlónknál nem volt/lesz itthon a barátom, mert elutazott/elutazik külföldre az apukájához.

Ezért kitaláltuk, hogy akkor a 100.nap legyen a "pót-hónapforduló".

De a lényeg, hogy még csak 15 évesek vagyunk, rég ismerjük egymást.

És nem csak egy kis csokival szeretném meglepni, hanem valami programmal, vagy nagyobb ajándékkal, de ötletem sincs rá.

Az értelmes válaszokat köszönöm:)



2017. máj. 9. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Te a fiú, vagy a lány vagy?-_-----------
2017. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Minek ilyen hülyeségeket ünnepelni,mint hónap forduló meg 100.nap? Mondom úgy,ho
2017. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Hogy régen én is ezt csináltam. Vissza gondolva semmi értelme.*

Előző vagyok,bocsi lemaradt

2017. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a program az jó ötlet- olyat keres, amit már említett neked, hogy szeretne elmenni, ott lenni, részt venni stb- tehát amiről tudsz, hogy meglepetésként örülne neki.
2017. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ünnepelhetnék a kapcsolatukat, ha erre van igényük? Szerintem teljesen valid gondolat.


Tavasz van, nézz valami helyet a természetben, ami közel van hozzátok és kiránduljatok egyet. Bp környékén pl Tündér-szikla. Hagyjátok otthona mobilt, ne instára szelfizzetek, inkább töltsétek tényleg együtt akkor ezt a napot, beszélgessetek sokat és bóklásszatok.

Szerintem nem kell csoki, meg "nagy ajándék". Közhely, de a legnagyobb ajándék az élmény, ha együtt jól érzitek magatok.

2017. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es olvasd el és megtudod.... Öregem azt írja a barátja, akkor szerinted a kérdező fiú??...... "nem volt/lesz itthon a barátom"


Amúgy meg te ismered, neked kell tudnod.

2017. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös köszönöm nagyon :)
2017. máj. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!