Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha folyton arra jutok, hogy a barátom jobban szeretné az egyik barátnőmet, mint engem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm, aki...mérföldekkel jobb nálam, MINDENBEN. És egyre többször kapom magam azon, hogy depressziós hangulatom lesz, mert állandóan az jut eszembe, hogy ő sokkal jobban megfelel a barátomnak, mint én..

Kezdjük a kinézettel. A barátom egyszer régebben megemlítette, hogy nem zavarja, ha egy lányon van egy kis súlyfelesleg, de amúgy jobban tetszik neki a vékonyabb, formás test és imádja, ha egy lánynak nagyok a mellei...(Mellesleg a barátom is vékonyabb, de mellette izmos is, szóval elég jó teste van..)

Erre itt vagyok én, alapból soha nem voltam az a kimondottan vékony lány, sőt, mindig is volt valami fogni való rajtam, de az elmúlt évben az érettségi miatt meg az egyéb dolgok miatti stressz következtében még jobban meghíztam..Igaz, így se vagyok kimondottan egy zsírdisznó, de már többen is megjegyezték, hogy híztam...És a legröhejesebb az egészben, hogy mellem az még mindig semmi nincs, más nőknek, ha meghíznak, legalább a mellük is nagyobb lesz, én meg mindenhová hízok, csak oda nem, a mellkasom majdnem olyan lapos, mint egy férfié..

Erre itt van a barátnőm, aki nem elég, hogy alkatilag vékony, szóval akármennyit eszik, gyorskajákon meg sütiken él, mégis tök vékony, de érdekes módon neki van melle, D kosaras melltartót hord....

Aztán ott van a tanulás. A barátom egyetemre jár, ráadásul nem is ilyen kis büfészakra, mégis jó tanuló, én meg átlag alatti vagyok, év végén 3,4-es lett az átlagom...

A szóban forgó barátnőmnek meg nincs egy db négyese se, csak ötösei vannak minden egyes tantárgyból.

Aztán ott van az is, hogy a barátom szeret animéket nézni, én meg csak régebben néztem, akkor se olyan sokat, csak egy párat láttam végig életemben.

A barátnőm pedig (nem találjátok ki), imádja az animéket, már több tucat animét látott, meg folyton animés rajzokat készít (és még abban is ő a legjobb, már nem egy rajzversenyt megnyert..).

Ők egyébként nem ismerik egymást, csak hallottak a másikról, de mióta felfedeztem ezeket a hasonlóságokat bennük, inkább nem is mondok a barátomnak se a lánnyal kapcsolatban semmit, illetve fordítva sem, mert félek, ha mesélnék nekik egymásról és megtudnák, mennyi mindenben hasonlítanak, meg akarnának ismerkedni és a barátom rájönne, hogy mennyivel jobban járna vele, mint velem és szakítana és barátnőmmel jönne össze.

És mostanában napi szinten bőgök emiatt, mert minden áldott nap szembesülök vele, hogy a barátnőm ugyanolyan tökéletes, mint a barátom és a barátomnak csak egy hiba vagyok és a barátnőm sokkal jobban megérdemelné őt, mint én...És tudom, ha ismernék egymást, inkább őt választaná, mint engem...

Már egyre jobban felőröl ez az egész...Szerintetek mit csináljak?

19L


2017. máj. 9. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! :) küldenél nekem is egyet róla? Lány vagyok egyébként, de nem hiszem hogy tökéletes

Lenne

2017. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire ismerem ezt az érzést.Őszinten,nem biztos,hogy csak ilyen dolgok miatt összeillenének.Persze vannak közös dolgaik,de sosem tudhatod:)A barátod veled van és szeret teged,és ezt nagyon tulgondolod.De most ebből azt vettem le,hogy nem vagy elégedett magaddal és kevésnek érzed magad,de nem hiszem,hogy így kéne érezned.Nem hiszem,hogy a szerelemben valakit az érdekel,hogy picit husi vagy,vagy hogy nem ugyan azokat a dolgokat csinálod,amit a számodra "tökéletesnek" definiált csajszi.Ettől még benned is van nagyon sok jó dolog,amit talán te nem,de a barátod igenis lát.Fel a fejjel és ne hagyd magad ezeknek a gondolatoknak :)

De ha meg így lenne ahogy gondolod,akit lehet azt úgy is visznek szoval nem kell aggodni semmiért,nyugi

2017. máj. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a te barátnőd egy tökéletes álom nő lehet, bár már lehet tulzottan is így a leírtak alapján. Nem tudom mennyire túlozhatod el a dolgokat, vagy mennyire nem de azt tartsd észben hogy veled van együtt a barátod és nem mással, nem véletlenűl választott téged. Valószinüleg szeret is és nem csak azért van veled hogy legyen valaki. Ne akard magadat másokhoz hasonlítani mert mindig lesz egy jobb egy szebb egy fiatalabb. Ez a világ rendje és nem tehetsz ellene, értékeld azt amid van és ne azt amid nincs. De neked is mint sok embernek elöször saját magadat kellene megtanulnod szeretni és elfogadni. A barátnőd amugy h áll a párkapcsolatokkal?
2017. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem hosszútávon(vagy már most is)pont ez rontja ell az egészet (már bocs). Ide figyelj ne a jövővel foglalkozz hanem a jelenel, van egy barátod akit nagyon szeretsz(remélhetőleg) és ő is téged (ha nem így van akkor meg ell is mehet akár)ezt élvezd ki aztán lesz ami lesz ne streszelj rá azzal csak elrontod a dolgokat. Semmiféleképpen ne nézd le, ne utáld magad mert csak saját értéked csökkented a fiú szemébe,légy magabiztos határozott ne félj és ÉLJ!

19/F

2017. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!