Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet 7 éve ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet 7 éve ismertem meg, pár év után építkeztünk össze is költöztünk, de a gyermekvállalási, és feleség témát már az elején és most sem szeretné igazán! Olyanokat mond hogy meg vagyunk papírok nélkül is! Miért mondhatja ezeket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert számára a házasság nem jelent semmit, és nem szeretne gyereket, családot. Én csak azt nem értem, hogy ha az elején sem akarta, akkor min csodálkozol... Nem kell mindenkinek erre vágynia, tiszteletben kell tartanod, hogy neki ezekre a dolgokra nincs szüksége, és ha neked van, akkor fel kellett volna fogni már korábban, hogy nem illetek össze.
2016. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején is mondta, hogy ő mit akar/nem akar. Te elfogadtad akkor és kapcsolatba kezdtél vele. Akkor most min csodálkozol?
2016. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a papír fog összetartani?
2016. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Mert fél az elköteleződéstől, illetve a gyerek-, és a felelősségvállalástól.


Vagyis gyerek még.


Mondjuk, így nem nagyon értem, hogy minek kellett vele ennyire összenőni, hogy még építkeztetek is?

Mert hát ha te családcentrikus vagy és gyereket is szeretnél, akkor lehet, hogy más, nála alkalmasabb párral kellene próbálkoznod. Ha ugyanis hét év alatt sem nőtt föl melléd, akkor vagy nem is fog, vagy még eltart egy jó darabig.

2016. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4.Hozzászóló: Minden mondatodban ott van a kulcsszó! Ha két ember igazán szereti egymást akkor,a megismerkedésüktől számított 3.vagy 4.évben azért már akarna valamelyik fél,gyereket vagy házasságot! Na de hogy 7 év után is azt mondja hogy nem,azért az furcsa..


Na mind egy majd lesz valahogy! Köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 29. 22:36
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Mi furcsa ezen basszus? Megmondta az elején feketén-fehéren, hogy ő nem akar, te meg azt hiszed jobban tudod nála. Kapj már az agyadhoz...
2016. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem a szerelemtől függ. Én is imádom a páromat, de sose akarok gyereket egy ilyen undorító világba. Valamint nem is vagyok oda a gyerekekért, inkább magammal és a párommal foglalkozok, mint egy gyerekkel. Nekem az nem fontos, egy gyerek mellett nem lehet normális életet élni, minden csak körülötte forog utána. Ezek miatt nem akarok. Ettől még a páromat szeretem. Házasságnak meg semmi értelme alapból. Max akkor házasodnék ha valamihez szükséges, mittudomén hitel, kedvezmény, stb. De manapság már semmihez nem kell szerintem házasnak lenni, elég együtt élni.
2016. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy. Nem mindenki akar gyereket és házasságot. Nem hiszem el hogy ezt nem tudod. Akármilyen hihetetlen számodra van ilyen. Tény hogy olyan is van aki úgy érzi nem, aztán pár év múlva érettebb lesz és rájön hogy mégis de nem mindenki. Mi mindig is tudtuk hogy szeretnénk majd gyereket és házasságot nem rögtön az elején de tudtuk hogy majd igen. A barátnőd nem ilyem típus és ezt közölte is de te nem vetted komolyan. Sajnállak titeket hogy 7 év után tudatosul hogy teljes más a jövőképetek. Aki akar gyereket általában már előbb tudja hogy akar de még nem most.
2016. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7.Szó szerint mintha a barátnőm mondta volna ezeket!
2016. jún. 30. 08:59
 10/15 A kérdező kommentje:
8.Azt gondolom hogy nem naivság kérdése az egész! Család,barát,és ismerősi körömben is az elmúlt években volt néhány esküvő és gyerekvállalás! De gondolom hogy vannak olyan párok akiknek nem hiányzik még a gyerek vagy a házasság! Nem vagyunk egyformák ez van! :)
2016. jún. 30. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!