Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Depresszisó vagyok, magányos,...

Depresszisó vagyok, magányos, a barátnőmet is letojom, valószínűleg szakított is már velem, nem értem miért nem találom a boldogságot a megfelelő lányt, aki igazán szeretne és vonzódna hozzám, miért vagyok ilyen átkozottul szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
A családom lenéz utál, ellenséges környezetben élek, magányos vagyok, szinte csak egy-két jó barátom van, örülök, ha velük találkozom és elmulatom a napot. Más örömöm nincs is az életben, a legjobb, amikor nem vagyok otthon, olyan negatív az életem, már a barátnőmmel is csak veszekszem, valószínűleg most mentünk szét, egyrészt ez is rossz, másrészt örülök neki, mert éreztem, hogy csak kényszerből vagyunk már együtt. Mivel mindketten csúnyák vagyunk és nem igazán találtunk olyat, aki elfogadna akülsőnk miatt.
2014. szept. 12. 20:35
 2/4 A kérdező kommentje:
Bezzeg, ha helyes fiú lennék a csajok szeretnének nem érezném ilyen pocsékul magam és magányosnak.
2014. szept. 12. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

en is depresszios vagyok es tudom,hogy igy nem lehet parkapcsolatot letesiteni.Eloszor gyurd le a depressziot.



;)

2014. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részvét :)

Amugy teso ha attol jobb kedved lenne szivesen intézek neked egy fullos csajt (nem prosti)

18f

2014. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!