Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem volt a baj?

Figyelt kérdés
1 hete szakított velem a barátom, ( 3 hónapig jártunk) mert nem akartam vele lefeküdni. Mikor megkérdezte, hogy miért nem én azt mondtam, hogy úgy érzem még nem vagyok kész rá túl rövid idő telt még el. Erre a fejemhez vágta nem is akart volna megdugni egy ilyen dagadt r***ncot mint én.(160cm vagyok és 56kg, ez már annak számít?). Másnap kiderült hogy aznap este mikor szakítottunk lefeküdt a legjobb barátnőmmel...

2017. máj. 13. 22:13
 1/8 anonim válasza:
100%
Te jó ég... Az ilyen eberek nem érdemelnek meg egy barátnőt, nem veled volt a baj szerintem. Aki ilyet mond egy lánynak az teljesen zakkant... Amúgy mennyi idős vagy? 14/L
2017. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18:)
2017. máj. 13. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Atya ég, hát egy ilyen pasit ne bánj ez rohadt gáz...Hát még a "legjobb" barátnőd részéről( az ilyen nem barát)
2017. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem veled csillagom egyáltalán nem, ez egy lyukra játszó fa szkalap volt. Nincs semmi baj se a súlyoddal, se semmivel, az a gyerek volt csak a gond. Becsüld és szeresd magad ennél jobban, hogy ilyenekkel összeálsz. Ha meg is kapott volna amit szerenscére nem ugyan ez lett volna valószinüleg csak még talán pár honap halasztással. Remélem hamar találsz valakit magadnak aki megfelelően kezel és szeret amennyire megérdemled.
2017. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát - egy jó este neked, pedig 18 évesen itt lenne az ideje már, hogy valaki betegye, lehet soha többet nem kopogtatnak majd az ajtón, aztán kiéhezett beporosodott/pókhálos nő leszel egy szempillantás alatt az 50es éveid vége felé járva, legközelebb szálj be inkább te is, hármasban jobb elsőre, ráadásul mindkettőt ismered így a hangjuk nem lesz irritáló annyira, meg majd nyugtatnak közben, azért eléggé nagy hülyeséget csináltál, reménykedj, hogy más is majd leakar veled feküdni, de ha 1-2 év eltelik és senki nem panaszkodik, akkor jobb ha csak 1 vadidegen alá befekszel aztán annyi.
2017. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,megismerhetnélek?
2017. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A volt barátod és a már nem a legjobb barátnőd undorító emberek.
2017. máj. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Csak a szexre kellettél volna neki

Kihasznált ne törődj vele tudom hogy szar énis hasonló helyzetben vagyok ha gondolod irhatsz:)

2017. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!