Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mi legyen? Adjam ki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Adjam ki az útját és ne foglalkozzak vele többet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 1 évvel jár felettem . Barátnőim álltal ismertük meg egymást . Rengeteget talkoztunk szünetekben is ,de akkor nem nagyon beszéltünk csak álltam és hallgattam ahogy beszélgetnek . Majd a diáknapon jóval közelebb kerültünk egymáshoz és hülyéskedtünk , akkor kapcsolatban volt egy lányal aki szintén az egyik barátnőm barátnője . Facebookon be jelöltem a srácot majd elkezdtünk egyre többet és többet beszélgetni . Már jó pár hete beszélgettünk (de már lehet ,hogy 1hónap is eltelt ) amikor el kezdet furcsán viselkedni féltékenykedet, kisérgetet a buszhoz ,félre érthető dolgokat írt,hogy jó lenne ha vele lennék...stb ezeken sokszor össze is vesztünk mivel volt ,hogy ott aludt a barátnője és akkor is írt és mondtam neki ,majd beszélünk később csak legyen a lányal ,erre ezen is megsértődött mivel ,hogy nem akarom , hogy fontos legyek " . Még jó pár hét után és sértődések ,békülések után szakított a lányal és be vallotta, hogy be jövök neki . Majd alakulóba került a kapcsolatunk .Nekem egyre fontosabb de úgy érzem ,hogy nem lesz semmi csak egyhelyben togyogunk . A barátnők is nagyon szívesen ,,segítenek " mivel tényleg nem történt semmi ölelésen kívül szeretnék össze hozzni a csókot nekünk , meg előszerettel tárgyalják ,hogy milyen szerencsétlenek vagyunk ,hogy még nem járunk .Ez egyre jobban taszít meg ,hogy ha a barátnőkkel kapunk össze akkor mennek ,hogy ,,áll a peckem /seggem megint" és még kitudja ,hogy miket tárgyalnak ki és ha a fiúval kapunk össze biztos vagyok benne ,hogy akor meg megy a barátnőmhöz azzal a cím szóval ,hogy ,,unatkozik " és azután is megbeszélik min kaptunk össze ,hogy megbeszéltük ,hogy a barátnőket megpróbáljuk kihagyni és nem mindent az orrukra kötni. Kezdek el bizonytalanodni ,meg félek is ,hogy megint át lesz verve a fejem ami egyre jobban kezd be bizonyosodni . Az ég világon mindenen megsértődik , ha egy fiú barátommal beszélgetek , vagy ha cseten egy év folyamtárs ismerkedni akar én meg nem küldöm el melegebb ég hajlatra ,vagy ha azt mondom neki ,hogy ,,be indult a fantáziad? " (Nem tudom ,hogy mi a megfelelője enne amikor így ,,pimaszkodnak" egy mással ) 😂) erre a válasza ,hogy ez milyen óvodás .(Meg mondtam neki a legelején ,hogy nem lesz itt -ott alvás mi előtt nagyon bele élné magát ebbe) a baratnőmnél is próbálkozik hát ha nála már lenne minden ?? Köszönöm a válaszokat és bocsánat a regényért 😂

#barátnő #kapcsolat #egy kapcsolat két emberről szól
2017. máj. 20. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kéne foglalkozzatok egymással. Simán ott hagyta amazt a csajt mert esetleg veled jobb pár hétig hónapig. rendben ahogy elnézem vagytok úgy 14-5 évesek,de ez nem sok jövővel kecsegtető dolog lenne.
2017. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 17-18 évesek vagyunk az le maradt bocsánat . Ma vissza ment az exéhez és kitárgyalt neki mindent,hogy én és ő , ő és én ...stb Velem egyáltalán nem beszél barátnőmnek köszön de nekem nem . Üres szavak voltak most már ezt is tudom , és valahol tudtam és éreztem is ,hogy vissza fog menni hozzá . Velem nem közölt semmit az ,,exe" adta az infókat barátnőmnek aki nekem elmondta ,majd a lány meg is keresett ,hogy akkor végül is mit akarok a sráctol ? Meg mondtam neki,hogy semmit , majd el is küldtem,hogy mostmár akkor lehet el porozni . Köszönöm mégegyszer a választ
2017. máj. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!