Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti melyik fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Lányok ti melyik fiúval jöttök inkább össze, azzal aki először bevallja hogy tetszik majd csak egy idő után hozza fel hogy lehetnek valami többről is szó vagy aki bevallja hogy tetszesz majd pár perc múlva már járásról kérdezősködik?

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilván az első.

Valaki akit alig ismerek elém áll ,azt mondja hogy tetszek neki és abban a szent minutumban meg is kérdezi hogy leszek-e a baratnője nem csak hogy rettentő furcsa ,ijesztő es irreális hanem gyerekes is.


Ezt maximun 12 evesek csináljak. De normál esetben a felek előbb egy kicsit megismerik egymást és csak utána jön elő a járás téma.

2017. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első opció,de az,hogy neki tetszem meg nem ok arra,hogy ossze is jojjek vele.A tetszes mindket oldalrol keves.
2017. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 nem úgy gondoltam hogy első beszélgetésnél hanem hamár sokat beszélgettetek majd elmondja gogy mivan és akkor egyből próbálkozik
2017. máj. 20. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én inkább amondó vagyok hogy lassan jobb haladni ilyen téren :/
2017. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hamar el szoktam mondani, hogyha tetszik nekem, aztán adok időt emészteni és csak akkor jön a következő lépés, ha már jól mennek a dolgok.
2017. máj. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én nemtudom... nekem a másodikhoz volt egyszer szerencsém és azt kell momdanom fura szitu volt.

Most olyan kapcsolatban vagyok ahol az a bizonyos szó még nem hangzott el csak változatai, és már 2 hónapja tart:):)

Mielött megkérdezte volna, hogy szeretnék e vele járni azelött nem mondott semmi konkrétot csak hogy szeret velem lenni. Nekem ez sokkal jobban bejött.

2017. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb ne mondja h bejovok neki, hivjon el vhova, ha tetszik elmegyek ha nem, nem. Igy mindkettonk szamara vilagos lesz mit akar a masok.
2017. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!